Bendradarbiavimas

STUDENTŲ PRAKTIKA IR ĮDARBINIMAS

Turizmo katedra bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio mokslo institucijomis, turizmo ir svetingumo srities atstovais (Nacionalinė Turizmo verslo asociacija, Lietuvos turizmo asociacija, Viešbučių ir restoranų asociacija, viešbučiais, kelionių organizatoriais, agentūromis ir įvairiomis maitinimo įmonėmis) todėl studentai turi geras sąlygas atlikti praktikas, vykdyti užsakomuosius projektus.

Kelis metus iš eilės vyksta turizmo vadybos bei viešbučių ir restoranų verslo studijų programų studentų susitikimai su ,,Kempinski“, ,,Radisson Blu‘‘ ir ,,Holiday inn‘‘, ,,Novotel’’, ,,Ibis’’, ,,Marriott’’ viešbučių tinklų atstovais, taip pat susitikimai su kelionių organizatoriais ,,Tez Tour‘‘, ,,Novaturas‘‘, ,,Senamiesčio Gidas‘‘, ,,Lithuanian Tours‘‘ ir kt. Šių susitikimų metu studentai pakviečiami atlikti praktiką ir įsidarbinti įmonėse. Vyksta susitikimai su studentais dėl praktikų užsienyje: bendradarbiaujama su ,,Aldemar Resorts“ (Graikija), ,,Job Trust“ (Graikija), ,,Grecian Park (Kipras), ,,Oak Tree Inn“ (Škotija), ,,Ballathie Country House“ (Didžioji Britanija), ,,Mafanikio‘‘ (Kenija), Easy Job Bridge (Malta) atstovais. Gerai užsirekomendavę praktikų metu studentai sulaukia darbdavių darbo pasiūlymų.

KVALIFIKACIJA IR MOKYMAI

Turizmo katedra taip pat organizuoja praktinį mokymą bei viešus susitikimus su turizmo ir svetingumo srities specialistais. Įvyksta susitikimai su šiais srities specialistais: Alfas Ivanauskas (kulinaras, rinkodaros specialistas), Rimvydas Širvinskas (Makalius), Deivydas Praspaliauskas (šefas) ir kt.

BIČIULIAI, PARTNERIAI, BENDRAŽYGIAI

Turizmo katedra dėkoja už galimybę dirbti kartu savo bičiuliams, partneriams ir bendražygiams:

UAB „Tez Tour“
UAB „Vestexpress“
UAB „Lithuanian Tours“
UAB „Senamiesčio gidas“
UAB „Baltic Clipper“
UAB „Baltic Travel Group“
AB „Novaturas“
UAB „Itaka Lietuva“
UAB „Baltic Group Services“
UAB „Litcargus“
UAB „Ibis LT“
UAB „Blendas“ – viešbutis Pacai
UAB „Drusku miestas“ – viešbutis Europa Royale Druskininkai
UAB „Courtyard Vilnius City Center“ – viešbutis Marriott Courtyard
UAB „ Grand Hotel Vilnius“ – viešbutis Kempinski Hotel Cathedral Square
UAB „Radisson Blu Hotel Lietuva“
UAB „Naujasis Vilnius“ – viešbutis Best Western
AB „Valmeda“ – viešbutis HOLIDAY INN
VšĮ „Mykolo Romerio universitetas“
BHRS, Baltic Hospitality and Retail Systems atstovybė
UAB „Amadeus Lietuva“
UAB „Centrum“ – viešbučių tinklas Artis Centrum Hotels