Diana Šubelko

Esu Diana Šubelko projekto noriunoriunoriu.lt įkūrėja ir vadovė. Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete baigiau turizmo ir viešbučių administravimo specialybę. Esu be galo dėkinga visiems Dėstytojams, kurie dalinosi patirtimi, paskatino studijų metais atlikti praktiką bei įsidarbinti kelionių agentūrose, viešbučiuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Tai man padėjo pritaikyti teorines žinias praktiškai, bei dar labiau pajausti, ar tai yra TA sritis, kur noriu ir toliau save realizuoti.

Baigusi studijas įsteigiau kelionių agentūrą, o po trijų metų, įgijus dar daugiau patirties, pradėjau neturinti analogų Lietuvoje naują projektą – noriunoriunoriu.lt. Pradžia buvo sunki. Nebuvo investicinių pinigų, tačiau buvo stiprus NORAS ir TIKĖJIMAS. Ir nepaisant to, kad daugelis žmonių sakė “Diana?! tu čia rimtai nori siūlyti žmonėms GERIAUSIĄ poilsį Lietuvoje ir už mažiausią kainą? Tai neįmanoma!” Bet mūsų 4 metų patirtis rodo, kad tai TIKRAI ĮMANOMA. Šiuo metu dirbame su geriausiais viešbučiais Lietuvoje, esame LVRA (Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos) nariais. Įmonėje dirba 11 profesionalų, bei pradėjome sėkmingą plėtrą Latvijoje (www.gribuatpusties.lv), bei laukia dar daug kitų rinkų ir iššūkių.

Esu tikra, kad kiekvienas iš mūsų gali gyventi savo svajonių gyvenimą. Kiekvienam nuoširdžiai linkiu drąsiai svajoti, klausti savęs “Ko aš iš tikrųjų noriu?”, ir tai pajutus, drąsiai žengti žingsnius į priekį. Mėgautis procesu. Tikėti tuo, ką darai. Matyti prasmę, dėl ko tai darai. Veikti atsakingai bei profesionaliai. Nuolat tobulėti ir dirbti maksimaliai kokybiškai. Tarnauti žmonėms. Ir tau tikrai viskas pavyks. Ir pradėk ne rytoj, ne poryt, o DABAR.