Giedrė Ruginytė-Čepienė

Smalsumas ir atkaklumas, mandagumas ir kartu užsibrėžto tikslo siekimas – savybės, įskiepytos vaikystėje ir nepaliekančios manęs iki šiol. Studijų Vilniaus kolegijoje metais, supratau, kad tik užimtas ir protingai savo laiką planuojantis žmogus spėja daug daugiau nei mažai veiklos turintis.

Vos pradėjusi studijuoti turizmo ir viešbučių administravimą, įsidarbinau viename Vilniaus viešbučių, kuriame dirbu iki šiol. Dirbau pilnu etatu, mokiausi gerais pažymiais, priklausiau studentų atstovybei, ir dar likdavo laiko pramogoms ir poilsiui. Svarbu planavimas ir savo laiko, kuris negrįžtamas, branginimas. Šiandien atrodo, kad ta nuostabų studijų laiką galėjau išnaudoti dar efektyviau. Po Kolegijos baigimo prabėgo jau ketveri metai, turiu dar daugiau veiklos. Džiaugiuosi Mykolo Romerio universitete įgytu magistro laipsniu. Iš viešbučio administratorės virtau jo direktore, kurios žodis neretai paskutinis – pradedant dušo kepuraičių spalva ir baigiant darbuotojų priėmimu į darbą ar viešbučio plėtros, fnansų klausimais. Esu įkūrusi ir sėkmingą veiklą vystančią nekilnojamojo turto įmonę. Turiu akademinės veiklos. Prie viso to „bagažo“, be abejonės, prisidėjo ir Vilniaus kolegija, suteikusi praktinių ir šiuolaikiškų žinių. Manau, kad tobulėjau įvairiapusiai, nes jei kažko imuosi, suvokiu tai kaip naudingą veiksmą ir stengiuosi paimti viską, ką galiu tuo veiksmu gauti.

Tikslinga veikla, susikaupimas, tikslo siekimas – svarbios savybės. Tačiau svarbiausios – nuoširdumas ir žmogiškumas. Netiesa, kad malonus žmogus neužsikovos vietos po saule. Jei tiksliai žinai, ko sieki – nebūtina lipti per kitų žmonių galvas. Jei atvirai – Kolegija davė labai daug: kvalifkaciją, darbą ir net vyrą! Studijų metu gavau galimybę išvykti pagal Erasmus Socrates programą į Belgiją. Ten sutikau savo būsimą vyrą, vilnietį Marių. Taigi AČIŪ didžiosiomis raidėmis Vilniaus kolegijai. Esate svarbi stotelė kiekvieno jauno žmogaus gyvenime… O tu, Jaunas Žmogau, nešvaistyk laiko veltui, gerbk save, aplinkinius ir savo siekius!