Kūrybiškumo ir verslo inovacijų praktika

Pasirinkus Kūrybiškumo ir verslo inovacijų studijas, Jūsų laukia 12 savaičių profesinė ir 12 savaičių baigiamoji praktikos tarptautinėse įmonėse Lietuvoje ir užsienyje – jas atlikdami įtvirtinsite teorines žinias ir formuosite praktinius įgūdžius.

Profesinė praktika atliekama antraisiais studijų metais Estijoje veikiančiose įvairaus profilio verslo įmonėse ar organizacijose.  Praktika užsienio institucijoje ar įmonėje vyksta pagal Erasmus+ programą. Praktika skirta susipažinti su organizacija ir jos veikla tarpkultūrinėje erdvėje, pritaikyti teorines žinias praktiškai ir atlikti įmonės skiriamas užduotis taikant kūrybiškus ir inovatyvius sprendimus.

Baigiamoji praktika atliekama trečiaisiais studijų metais įvairaus profilio Lietuvos arba užsienio verslo įmonėse ir organizacijose. Praktika skirta išsamiai susipažinti su pasirinkta verslo įmone ar organizacija, bendrauti ir bendradarbiauti tarptautinėje ir tarpkultūrinėje erdvėje, atlikti tyrimą siekiant rasti kūrybiškus ir inovatyvius, realius ir pritaikomus problemų sprendimų būdus realioms organizacijų problemoms spręsti ar procesams optimizuoti.

Studentai turi galimybę studijų metu išbandyti save tarptautinėje aplinkoje pasirinkę praktiką užsienio šalyse pagal Erasmus+ programą.