Organizacijų vadybos praktika

Pasirinkus Organizacijų vadybos studijas, Jūsų laukia 12 savaičių profesinė ir 12 savaičių baigiamoji praktikos Lietuvos arba užsienio verslo ar valstybinėse įmonėse ir organizacijose, personalo, klientų aptarnavimo, projektų valdymo ir kituose padaliniuose – jas atlikdami įtvirtinsite teorines žinias ir formuosite organizacijų vadybai būtinus praktinius įgūdžius.

Profesinė praktika skirta analizuoti organizacijos veiklą, praktiškai taikyti vadybos ir žmogiškųjų išteklių valdymo principus, aptarnauti klientus, valdyti dokumentus, padėti įgyvendinti projektus, analizuoti ir apibendrinti statistinius duomenis.

Baigiamoji praktika skirta gilinti organizacijų vadybos ir  žmogiškųjų išteklių vadybos, komunikacijos, savarankiško ir komandinio darbo įgūdžius, įvertinti organizacijos vadybos funkcijas ir veiklos organizavimą, identifikuoti realias organizacijos problemas, atlikti tyrimą ir pateikti sprendimus organizacijos veiklai tobulinti.

Studentai turi galimybę studijų metu išbandyti save tarptautinėje aplinkoje pasirinkę praktiką užsienio šalyse pagal Erasmus+ programą.