Septyni Verslo vadybos fakulteto REKLAMOS VADYBOS antrakursiai šiuo metu savanoriauja projekte „Gatvės muzikos diena“. Dėstytojos jiems skirta trumpa projektinio darbo užduotis virto kelių mėnesių savanoriška praktika.

 

Septyni antro kurso Reklamos vadybos studentai: Jogaila Ivašauskas, Julius Eigminas, Gunda Lukošiūtė, Erika Monstvilaitė, Gabrielė Žundaitė, Domantė Vasiliauskaitė  ir Tomas Baranauskas šiuo metu savanoriauja projekte „Gatvės muzikos diena“. „Viskas prasidėjo nuo to, kad Reklamos ir komunikacijos katedros vedėja ir Projektų valdymo dėstytoja Daiva Aktas skyrė užduotį projektiniam darbui” – pasakoja vienas iš savanorių Jogaila Ivašauskas. Jiems skirta užduotis – trumpai padirbėti su realiu projektu, virto kelių mėnesių savanoriška praktika. Studentų vykdo komunikacijos projektą „GMD muzikantų istorijos“, kurį viešina projekto feisbuko paskyroje.

Jogaila Ivašauskas, Julius Eigminas ir Gunda Lukošiūtė bendradarbiauja su GMD komunikacijos komanda ir kartu dirba su projekto feisbuko paskyra, bei kontaktuoja su muzikantais, filmuoja ir montuoja „GMD Muzikantų istorijos“ vaizdo įrašus. Erika Monstvilaitė drauge su Gabrielė Žundaitė padeda projektui ieškoti rėmėjų, Domantė Vasiliauskaitė dirba su projekto archyvu, o Tomas Baranauskas talkina ieškodamas muzikantų, taip pat prisideda prie tarptautinės komunikacijos, kviečia užsienio lietuvių bendruomenes dalyvauti muzikos šventėje.

Reklamukai negali atsidžiaugti šia patirtimi ir dėkoja dėstytojams bei Gatvės muzikos dienos organizatoriams už suteiktą galimybę.