Sportas

2016-05-11
Krepšininkų startai

Krepšininkai užbaigė sezoną kolegijos čempionato rungtynėmis. Kovos vyko Verslo vadybos fakulteto salėje. Fakultetų sudėtyse rungtyniavo ir rinktinės nariai. Lemiamoje kovoje Ekonomikos fakulteto studentai 62 : 60 įveikė praeitų metų čempionus, Verlslo vadybos fakulteto studentus. Nesulaikomas čempionų komandoje buvo Darius Kibildis, pelnęs daugiau nei pusę komandos taškų. Bronzos medaliais pasidabino Agrotechnologijų fakulteto krepšininkai.

Tai pat baigėsi kolegijos krepšinio mėgėjų lygos kovos. Kovojama buvo ratų sistema. Kovos tesėsi nuo rudens iki pavasario. Nugalėtojų vardus iškovojo Verslo vadybos „Prie šaibų“ komanda, kurios sudėtyje žaidė pirmo kurso studentai. Kita Verslo vadybos komanda į prizininkų tarpą nepateko. Sidabro medaliais pasidabino Sveikatos fakulteto studentai, treti liko Agrotechnologijų fakulteto“Viltis“ krepšininkai.


2016-02-17
Vasario 16-ji paminėta krepšinio aikštelėje

Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete vyko tradicinis krepšinio turnyras, skirtas Vasario 16-ajai paminėti. Tai jau daugel metų besitęsiantis kolegijos sportinis bendravimas su gimnazijomis. Kolegijoje svečiavosi Vilniaus Žemynos ir S. Neries gimnazijų krepšinio komandos. Šeimininkams atstovavo Verslo vadybos ir Agrotechnologijų fakultetų studentai.

Turnyro dalyvius pasveikino daugkartinė Pasaulio ir Europos krepšinio veteranų čempionė, kolegijos KKSC trenerė, Danutė Puodžiūnienė, KKSC vedėjas Jonas Bautronis. Apie Vasario 16-os reikšmę ir svarbą mūsų valstybei kalbėjo S. Nėries gimnazijos kūno kultūros mokytojas Egidijus Karalius.

Po įtemptos kovos turnyro nugalėtojais tapo Verslo vadybos fakulteto studentai, finalinėje kovoje įveikę Vilniaus Žemynos gimnazijos atstovus. Trečioje vietoje liko S. Nėries gimnazijos krepšininkai.

Nugalėtojų taurę ir atminimo medalius gavo Verslo vadybos fakulteto penketukas. Tai L. Kirlys, P. Leščinskas, M. Karoblis, G. Mackevičius, M. Budginas,E. Miladovskij.


2015-02-19
Vasario 16-ios krepšinis

vasario 16Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete vyko tradicinis krepšinio turnyras, skirtas Vasario 16-ajai paminėti. Kartu tai kolegijos sportinis bendravimas su gimnazijomis.

Šeimininkams atstovavo Verslo vadybos ir Agrotechnologijų fakultetų studentai bei svečiai iš Vilniaus Žemynos ir S. Neries gimnazijų. Turnyro dalyvius pasveikino Verslo vadybos fakulteto dekanė D. Rasimavičienė. Sveikinimo kalboje paminėjo Vasario 16-osios svarba, šių dienų susidariusias politines aktualijas kaimyninėse valstybėse.

Po įtemptos kovos turnyro nugalėtojais tapo Verslo vadybos fakulteto studentai finalinėje kovoje įveikę Vilniaus Žemynos gimnazijos atstovus. Nugalėtojų taurę ir atminimo medalius gavo Martynas Atas, Danielis Minkovskij, Paulius Žyvatkauskas, Lukas Dolinskis, Martynas Juška, Deividas Beneckas.

 

 

 

 


2014-05-26
VIKO VVF Sporto varžybos


2013-12-20
„Kalėdinis“ krepšinio mačas

Paskutines šiais metais rungtynes sužaidė VVF ir EIF krepšininkai. Mačas buvo draugiškas, skirtas artėjančioms šventėms. Pirmus du kėlinius vyko apylygė kova, o trečią kėlinį išryškėjo EIF krepšininkų pranašumas, kurį jie išlaikė iki rungtynių pabaigos.Verslo vadybos fakultetui atstovavo Mantas Mickūnas, Adrius Ivickas, Deividas Martinaitis, Rokas Jarmoška, Gražvydas Balčiūnas, Laurynas Lazdauskas ir Aleksejus Juvačiovas.


2014-03-26
Kolegijos mėgėjų futbolo čempionatas

Kolegijos studentai išbandė savo gebėjimus mėgėjų futbolo čempionate. Čempionatas vyko Verslo vadybos fakulteto sporto salėje. Komandos rungtyniavo ratų sistema. Labiausiai aštri kova vyko tarp šeimininkų ir Elektronikos ir informatikos studentų. Nuaidėjus teisėjo švilpukui, rezultatas buvo 4:4. Nugalėtojus lėmė įvarčių santykis. Čia sėkmė lydėjo Elektronikos ir imformatikos studentus, tad jie ir tapo čempionais. Antri liko Verslo vadybos fakulteto studentai. Šeimininkams atstovavo G. Baliūnas, M. Ambotas, A. Nemeikšis, G. Žlibinas, L. Matulevičius, V. Palšys, P. Komar. Treti liko Ekonomikos fakulteto studentai.


2013-12-16
Kalėdinis krepšinio turnyras 3×3

Baigėsi kalėdinis kolegijos studentų krepšinio turnyras 3×3. Varžybos vyko Verslo vadybos fakulteto sporto salėje. Merginų grupėje panoro rungtyniauti keturių fakultetų komandos. Nugalėtojomis tapo Sveikatos priežiūros fakulteto komanda, kurios garbę gynė D. Kardelytė, O. Fomina ir R. Gedvilaitė, antrą vietą užėmė ATF komanda, kuriai atstovavo R. Dimaitė, K. Pasaitytė ir I. Steiblytė, o brondzos medalius iškovojo Verslo vadybos fakulteto krepšininkės M. Drabulytė, I. Turevičiūtė ir I. Jackevič. Ketvirta – Ekonomikos fakulteto komanda.

Vaikinų grupėje, norinčių dalyvauti turnyre, buvo žymiai daugiau komandų. Remiantis praėjusių metų rezultatais, VVF galėjo atstovauti 4 komandos, EIF – 2, EKF – 2, SPF – 1 ir ATF – 1. Komandos iš pradžių kovojo pogrupio varžybose, kur užėmę 1 – 2 vietas tęsė kovą pusfinalio varžybose. VVF – 1 įveikė ATF 21:8, EKF – 1 nugalėjo EKF – 2 16:15. Kovoje dėl trečios vietos ATF privertė pasiduoti EKF – 2. Finale susitiko VVF -1 ir EKF – 1. Vyko įnirtinga kova, rungtynių laikui pasibaigus, švieslentėje švietė 12:12, pergalę lėmė, kuri komanda buvo pasirinkusi ginybą. Sėmė lydėjo EKF – 1. Jai atstovavo M. Jonikas, P. Čėsna, V. Capas (VVF) ir D. Šermukšnis. Antrąją vieta tenkinosi VVF – 1 krepšininkai S. Liepinaitis, A. Juchnevičius, D. Stonkus ir K. Jovaiša.


2013-12-16
Tęsiasi kovos Lietuvos mėgėjų krepšinio Elito lygoje

Po pergalės prieš Prienų „Rūdupį“ sekė du pralaimėjimai Kauno komandoms. Iš pradžių buvo namų arenoje nusileista Kauno „Autobusų“ komandai 74:82. Priešininkai jau pirmoje rungtynių pusėje buvo įgijo apčiuopiamą pranašumą, bet kolegijos komanda pamažu gerino žaidimą ir vijosi priešininkus, net įsiveržė į priekį, tik kelios apmaudžios klaidos gynyboje ir puolime neleido laimėti rungtynių. Nugalėjo didesnį patyrimą turintys priešininkai.

Vakar teko žaisti Kaune prieš „Sporto manijos“ komandą, praeito sezono Kauno vicečempionus.

Pirmo kėlinio pabaiga prastai susiklostė kolegijos komandai, priešininkai įgijo 10taškų persvarą, antro kėlinio pradžia ir nieko gero nežadėjo,varžovai vis tolo ir pasiekė 18 taškų persvarą. Nuo šio momento kolegijos krepšininkai pademonstravo valią ir ėmė rezultatas keistis, o likus iki rungtynių pabaigos 2 min., jau pirmavo vienu tašku, bet šeimininkai nesutriko, smeigė tritaškį metimą ir įsiveržė į priekį, dar studentai bandė gelbėti padėtį ir baudavo priešininkų žaidėją, bet jis į tai atsakė dviem baudos metimais ir įtvirtino 4 taškų persvara. (82:78) Kolegijos komandoje pasižymėjo L. Kirlys surinkęs 19 taškų(privertęs varžovus 5 kartus prasižengti), L. Bankieta pelnė 18 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, S. Liepinaitis -11 ir 10 rezultatyvių atliktų rezultatyvių perdavimų, L. Vitkauskas – 10, M. Jonikas -9, M. Atas – 6 ir 10 atkovotų kamuolių.

Jaunai kolegijos komandai tai didelė nauda žaisti su tokiais pajėgiais varžovais.


2013-12-06
Karštos futbolo naujienos

Pasibaigusiame kolegijų futbolo čempionate, Vilniaus kolegija iškovojo nugalėtojų taurę. Finalinis turas vyko mūsų fakulteto sporto salėje. Kolegijos komanda finalinėje dvikovoje palaužė Klaipėdos aukštąją jūreivystės mokyklą – 16:8. Keturi fakulteto studentai pasipuošė aukso medaliais: Tomas Statkevičius, Žydrūnas Germanas, Roland Andrijevski ir Tomas Misiūnas.


2013-12-05
KREPŠININKŲ KOVOS LSKL

Lietuvos studentų krepšinio lygos antros vaikinų grupės čempionate Vilniaus zonoje tvirtai pirmauja Vilniaus kolegijos studentai iškovoję visas pergales. Paskutinėse rungtynėse 39 taškų skirtumu – 96:57 (26:12, 23:11, 25:21, 22:13) sutriuškino ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentus. Tik pirmas šešias minutes vyko lygi kova – 12:12, tačiau vėliau mūsų krepšininkai laimėjo atkarpą 14:0 ir pirmas kėlinys baigėsi 26:12. Vaizdas aikštelėje nekito, kolegijos krepšininkai su kiekvienu kėliniu vis didino persvarą. Visi dvylika žaidėjų pabuvojo aikštėje ir spėjo pelnyti taškus, o geriausiai sekėsi, gimtadienį šventusiam Linui Vitkauskui – 16 taškų(7 atk. kam.), Laurynas Kirlys pelnė 13, Aistis Juočepis ir Martynas Atas po 11, Lukas Šebelskis 10.(visi Verslo vadybos studentai)


2013-11-29
Kolegijos krepšinio čempionatas

Verslo vadybos komanda, starte patyrusi du pralaimėjimus pagaliau atsitiesė ir iškovojo kelias pergales iš eilės. Paskutinėse rungtynėse privertė sudėti ginklus sunkioje ir lygioje kovoje ATF krepšininkus. Varžovai buvo įveikti rezultatu 52 : 48.


2013-11-29
Fakulteto krepšinio čempionatas

Prasidėjusiame fakulteto čempionate puikiai startavo Papajų komanda. Ji daugiau nei įtinamai įveikė varžovus iš VA-13 komandos. Jau pirmajame kėlinuke pasiuntė savo priešininkus į nokautą, po kurio varžovai taip ir neatsigavo. Rezultatas švieslentėje pasibaigus rungtynėms bylojo Papajų pergalę rezultatu 75 : 24.


2013-11-29
Svarčių kilnojimas

Svarsčių kilnojimo kolegijų čempionatą laimėjo mūsų fakulteto studentas Antanas Malcius. Jau pirmoje rungtyje 24kg svarčius išstūmė 51 kartą ir išsiveržė į lyderius. Antroje rovimo rungtyje net ir patyręs mažą traumą sugebėjo išlaikyti po pirmosios rungties įgytą pranašumą prieš kitus varžovus.


2013-11-25
Žiemos sezonas prasidėjo

Pirmajame biatlono Pasaulio taures etape Šauniai pasirodė Verslo vadybos fakulteto studentas Karol Dambrovski. Su Lietuvos rinktine mišriosios estafetės varžybose aplenkė vienuolika nacionalinių rinktinių ir iškovojo aukštą penkioliktą vietą.


2013-10-22
Lietuvos studentų lyga

Kolegijos krepšinikai pradėjo 2013/2014 m. m. sezoną. Pirmas dvejas rungtynes žaidė su Regioninės lygos komandomis ir jas abi įveikė. Pirma rimta dvikova buvo su Marijampolės kolegija (Lietuvos studentų lyga). Kolegijos krepšininkai kontroliavo žaidimo eigą visas rungtynes ir pelnytai nugalėjo priešininkus rezultatu 71:59 (23:18, 19:14, 18:19, 11:8). Aikštelėje pabuvojo visi 12-a žaidėjų. Komandos pagrindą sudaro VVF studentai. Rezultatyviausiai žaidė L. Kirlys IB12B pelnes 21 tašką, jam gerai talkino ir kiti fakulteto studentai; D. Stonkus, A. Juočepis, K. Jovaiša PV12A, M. Staniulis, L. Šebelskis IBI13A, M. Atas RV12A.


2013-11-22
Lengvatlečių startai

NemeiksyteKolegijos lengvosios atletikos varžybose puikiai pasirodė Verslo vadybos fakulteto studentai. Biatloninkas Karol Dambrovski 1000 metrų rungtyje buvo antras. Be ja jis Lietuvos rinktinės sudėtyje ruošiasi svarbiausiems sezono startams. Jo kolegė Karolina Banel 500 metrų nuotolį įveikė tai pat antru rezultatu. Dar viena fakulteto atstovė Gabriele Nemeikštytė buvo trečia. Ji yra Lietuvos orentacinio sporto rinktinės narė, komandinių varžybų prizininkė, individualioje rungtyje yra iškovojusi IV vietą. Merginų komanda Lietuvos kolegijų XIV žaidynėse estafetės rungtyje iškovojo sidabro medalius.


2013-11-08
Vilniaus kolegijos krepšininkai tęsia pergalių seriją

Ši kart įveikė LEU-2 komandą rezultatu 88:75 (22:17, 30;:3, 22:23, 14:22) Nuo pirmu minučių kolegijos krepšininkai puolė į atlapus busimiems pedagogams ir su kiekviena minute didino persvarą. Įpusėjus rungtynių laikui, Vilniaus kolegijos komanda pirmavo 22 taškais. Po ilgosios pertraukos priešininkai atkuto, bet žaidimo pakreipti į savo pusę nesugebėjo. Komanda pademonstravo gerą tarpusavio supratimą, gerai puolė ir neblogai gynėsi. Aikštelėje pabuvojo visi 12 žaidėjų ir įnešė tam tikrą indėlį į pergalę.