Lietuvos Studento Pažymėjimas (LSP)

1. Nuo 2014 lapkričio 1 d. fakultetuose nebefunkcionuos LSP koordinatoriai, tad kilus klausimams reikės kreiptis į VIKO SA centrinio biuro LSP koordinatorių Evaldą Matulevičių el. p.: lsp@vikosa.lt, mob. tel. nr.: +37062697039

2. Nuo šių metų lapkričio 1 d. LSP koordinatoriai neberenka studentų pažymėjimų.

3. Studentai pažymėjimą galės pasilikti sau, jei įvykdo visą studijų programą, pilną laikotarpį ir laiko pažymėjimą iki pažymėjimo galiojimo laiko pabaigos.

4. Nutraukus studijas, turėsite lsp.lt puslapyje pažymėti, kad grąžinate pažymėjimą ir nunešti į bet kurį banko skyrių, kuriame galite užsisakyti LSP. Nunešus pažymėjimą bus išmušta skylė ir pažymėjimas bus grąžintas studentui.

5. Jei pažymėjimas yra pavogtas, studentas turi gauti pažymą iš policijos apie dokumento vagystę, pranešti apie tai lsp.lt puslapyje ir nunešti ją į banko skyrių. Ten bus pažymėtą apie vagystę ir studentas galės užsisakyti naują pažymėjimą.

6. Pažymėjus, kad studento pažymėjimas yra pavogtas, studentas turi per 2 mėn. atnešti pažymą arba jo/ jos profilyje bus pažymėta, kad pažymėjimas yra pamestas.

7. Jei pažymėjimas yra pamestas, studentas turi užpildyti pranešimą esantį lsp.lt puslapyje ir nusiųsti į LSS, arba perduoti biuro LSP koordinatoriui.

Lietuvos studentų sąjungos centrinis biuras
A. Vivulskio g. 36, 2 a., LT-03114 VILNIUS
Telefonas: (5) 2685330.lsp_button
Faksas: (5) 2611797.
El. paštas: info@lss.lt
www.lss.lt