VVF SA ALUMNI mintys

„Esu Tomas Patašius, buvęs VIKO VVF SA narys. Joje ėjau akademinio komiteto koordinatoriaus, LSP koordinatoriaus bei l.e.p. pirmininko pareigas. Studentų atstovybė man davė nemažai. Išmoktas joje pamokas aš galiu naudoti ir šiandieniniame gyvenime. Kalbu ne tik apie renginuko ar koncertuko organizavimą, bet ir apie dokumentų pildymo subtilybes, bendravimą su aukštas pareigas užimančiais žmonėmis, vadovavimą komandai. Per tuos ketverius metus, praleistus atstovybėje (neskaičiuoju neoficialių metų) supratau, kad norint tapti SA nariu, reikia būti ne tik atsakingu ir protingu, bet ir atsipalaidavusiu žmogumi. Tiesa, atsipalaidavimas neturi būti per didelis, nes darbai gali pabyrėti. Žinau, kad po pirmų nesėkmių noras toliau kažką veikti labai smunka, todėl patarčiau labai gerai apmąstyti, ar esate pasiruošęs/pasiruošusi būti komandos dalimi – juk algos studentų atstovybė nemoka, bet tikrai pažadu, kad pabuvimas bent minutę toje darbų, kalbų, įvykių mėsmalėje įsimins visą likusį Jūsų gyvenimą!“ – Tomas Patašius, VIKO VVF SA narys 2008-2012 m.

 

„Labai sunku keliais sakiniais papasakoti tai, ką patyriau per 2 metus, kuomet dalyvavau studentų atstovybės veikloje. Tačiau faktas vienas – jeigu tai jau skaitai, reiškiasi svarstai galimybę tapti studentų atstovybės dalimi. Jeigu manęs paklaustų ar dar kart eičiau į studentų atstovybę, net nesuabejojus atsakyčiau – TAIP. Galbūt tai yra viena iš priežasčių kodėl, net ir baigus studijas, vis norisi grįžti atgal. Kaip ir daugelis organizacijų, taip ir ši ne išimtis, turi savo pliusų ir minusų. Būdama studentų atstovybės dalimi išmokau planuoti savo laiką, sutikau daug įdomių, savo tikslo siekiančių žmonių. Laiką, kurio kartais nepakakdavo asmeniniams poreikiams, kompensavo įgyta patirtis organizavimo, komandos formavimo, vadovavimo srityse. Būdama studentų atstovybėje susidūriau su daugybe iššūkių, todėl išaugau kaip asmenybė ir išmokau svarbiausią pamoką, kuri dabar gyvenime labai padeda – kritiką išmokau priimti kaip paskatą judėti pirmyn.“ – Miglė Bražinskaitė, VIKO VVF SA narė 2011-2014 m.

 

„VIKO VVF SA – kai studijuoti neužtenka ir norisi daugiau patirti. Į tai reikia žiūrėti kaip į galimybę. Galimybę būti dalele varikliuko, kuris suka visą didelį mechanizmą. Mūsų specialybės visus suskirsto į konkrečius kryptingus mokymus, o dalyvavimas SA veikloje padeda augti kaip žmonėms, visuomenės veikėjams, asmenybėms. Daugybė naujų žmonių, naujų darbų, naujų potyrių. Ten iš tikrųjų atrandi akademinę šeimą. Man dalyvavimas SA veikloje buvo puikus būdas išreikšti save ir neužsistovėti vietoje. Žmones, kuriuos ten sutikau dar dabar galiu laikyti artimais. Veikla, kuria užsiėmiau, skatino ieškoti, bandyti, vis mėginti perlipti savo ribas. Tai buvo darbo ir malonumo derinys. Ir kiekvienas iš to gali pasiimti, ko pats nori. Juk visos galimybės yra priešais mus – tik reikia nueiti tą metrą ir pasižiūrėti, kas slepiasi už kitos sienos. Reikia išdrįsti mesti sau iššūkį ir pamėginti padaryti daugiau.“ – Vaida Šeškaitytė, VIKO VVF SA laisvoji narė 2012-2014 m.