Pasitinkant Lietuvos įstojimo į NATO datą VK kūno kultūros ir sporto centro kvietimu į Verslo vadybos fakultetą atvyko Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono Garbės sargybos kuopos kariai, kurie supažindino Kolegijos bendruomenę su karine amunicija ir jos pritaikymu Lietuvos kariuomenėje.

 

2004 m. kovo 29 d. siekdama didinti pasitikėjimą, stabilumą ir saugumą regione bei visoje Europoje Lietuva įstojo į Tarptautinę politinę ir karinę gynybinio pobūdžio sąjungą – NATO. Šiais metais minėsime jau 14-tas buvimo šioje sąjungoje metines.

Pasitinkant šią svarbią datą š.m. kovo 20 d. VK kūno kultūros ir sporto centro iniciatyva į Verslo vadybos fakulteto sporto salę atvyko Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono Garbės sargybos kuopos kariai. Siekiant formuoti pavyzdines nuostatas saugoti Tėvynę pasiryžusių karių pavyzdžiu, įspūdingą, autentišką viduramžius ir šiuos laikus atspindinčią ekipuotės ir ginkluotės ekspoziciją VK bendruomenei išsamiai pristatė vyresnysis seržantas Genrikas Kežunas. Dalyviams pasitikrinti ir parungtyniauti tarpusavyje surengtos „Taikliosios rankos“ šaudymo iš pneumatinių ginklų bei smiginio rungtys. Karinę amuniciją ir savo rankų taiklumą išmėgino tiek studentai, tiek VK administracijos atstovai – Inga Kežutienė, Danguolė Ignatonienė, Marius Ignatonis, Almonė Jakubkytė, Dovydas Buslavičius, Lina Žiulienė ir Miglė Jasevičiūtė.

Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono Garbės sargybos kuopos kariams už geranoriškumą ir reikšmingos Lietuvos įstojimo į NATO dienos minėjimą kartu su Vilniaus kolegijos bendruomene.

 

Renginio nuotraukų albumas:
https://www.facebook.com/342189249208460/photos/?tab=album&album_id=1654144828012889 (Nuotraukos Rūtos Krukonienės).