Renginių asistentų grupė

Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto renginių asistentų grupė – Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto studentai, talkinantys įvairių sričių verslo ir viešosioms organizacijoms planuojant, organizuojant ir įgyvendinant renginius (konferencijas, mokymus, seminarus, diskusijas ir kt.).

Grupę sudaro daugiau kaip 20 Organizacijų vadybos, Kūrybiškumo ir verslo inovacijų, Reklamos vadybos, Ryšių su visuomene, Turizmo vadybos, Viešbučių ir restoranų verslo, Tarptautinio verslo studentų, pasiryžusių greitai, atsakingai ir kokybiškai atlikti visas pavestas užduotis.

Renginių asistentų grupės paslaugos:

  • dalyvių registracija ir informacijos teikimas (lietuvių ir užsienio kalbomis);
  • informacinių stendų ir medžiagos paruošimas ir dalinimas;
  • informacijos sklaida Facebook ir kituose socialiniuose tinkluose (informacijos viešinimas, atsakymas į klausimus ir kt.);
  • asistavimas darbuotojams ir lankytojams (kavos, arbatos, užkandžių dalinimas, taksi iškvietimas ir kt.);
  • darbas garso ir vaizdo technika;
  • patalpų paruošimas prieš ir po renginio;
  • darbas rūbinėje ir kiti darbai.

Organizuojate renginį ir Jums reikia pagalbos? Kreipkitės el. p. v.geguziene@vvf.viko.lt

 

Studentas Deividas Dambrauskas dalinasi įspūdžiais apie patirtį Renginių asistentų grupėje:

„Savanorystės veiklos man buvo naudingos tuo, kad per jas susipažinau su daug draugiškų ir fainų žmonių, su kuriais buvo labai smagu praleisti laiką. Kai kurie iš renginių buvo mokami, patiko turėti galimybę nemokamai pasiklausyt pranešimų.

Kitiems studentams patarčiau nebijoti ir sudalyvauti! Per tokias veiklas labai gerai mezgasi pažintys. Galima gerai praleisti laiką, sutikti žmonių, iš kurių labai daug ko išmoksti. Tikrai verta dalyvauti!“

Prisijunk ir TU!