Lectio ultima!

Laikas tiesiog praskriejo. Nepajutome kaip arti finišo tiesioji, nuo kurios prasidės nauji iššūkiai ir išbandymai.  Per paskutinę paskaitą, Lectio ultima, pamąstymais apie prabėgusias studijas dalijosi trečio kurso studentai.

Penktadienį, sausio 18 d., Verslo vadybos fakultete vyko įstaigų administravimo, reklamos vadybos, viešbučių ir restoranų verslo bei turizmo vadybos trečio kurso studentų paskutinioji paskaita Lectio ultima.

Paskutine paskaita su studentais kartu pasidžiaugti atvyko dėstytojai, kurie jiems dėstė per visus tris studijų metus. Dėstytojai ir administracijos darbuotojai gavo asmeninius pakvietimus į renginį, o atvykę į minėjimą buvo apdovanoti helio balionais, padėkos raštais ir gražiausiais palinkėjimais. Studentai kūrė šventinę nuotaiką puošdami auditorijas: prie sienos klijavo daugybę nuotraukų, kabino lemputes bei atvykusius vaišino skaniais naminiais pyragais ir įvairiausiais užkandžiais.

Šios paskaitos metu susirinkę svečiai dalyvavo studentų organizuojamose veiklose – konkursuose ir viktorinose, kurios buvo skirtos patikrinti dalyvių žinias apie trečiakursius. Išradingiausiai ir įdomiausiai pasirodę dalyviai buvo apdovanoti studentų įsteigtais prizais. Visiems renginyje dalyvavusiems svečiams ir paskutinio kurso studentams renginio metu nuo veidų nedingo šypsenos, vyravo draugiška ir gera nuotaika.

Nuoroda į nuotraukų albumą: https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=2044870572273644