Vakar Vilniaus kolegijos Menų ir technologijų fakultete įvyko baigiamasis programos  NORDPLUS Horizontal susitikimas „Alumni galia: ryšys-bendradarbiavimas-kokybė“. Susitikime dalyvavo ir Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto atstovas – Dovydas Buslavičius.

„ORDPLUS Horizontal“- tai programa, vienijanti Islandijos, Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos aukštąsias mokslo įstaigas ir jų atstovus. Programa skirta remti novatoriškus projektus, bei spręsti sudėtingus klausimus, iškylančius švietimo sektoriuje. Dalyvauti programoje gali visos, suinteresuotos institucijos ir organizacijos, norinčios plėtoti švietimą ir skatinti tobulėjimą.

Susitikimo metu vyko diskusija apie tai, kaip paskatinti Alumni įsitraukimą į aukštųjų mokyklų gyvenimą ir kokią naudą tai suteiktų. Savo patirtimi dalinosi Anita Straujuma, Rygos Technikos universiteto lektorė, Alumni asociacijos vykdančioji direktorė, kurios iniciatyva asociacija Latvijoje gyvuoja jau penktus metus. Taip pat Stanislava Skuodytė, tarptautinę patirtį lėšų telkimo klausimais turinti konsultantė, patarė kaip bendradarbiauti su potencialiais rėmėjais, pritraukti lėšas ir vykdyti natūrinius mainus.