Antroji Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto dovana Antazavės vaikų globos namams – jų auklėtinių diena Vilniuje, kurią suorganizavo fakulteto studentų atstovybės nariai.

 

Pirmąją dovaną – kūrybiškumo mokymus, Antazavės vaikų globos namų personalui Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetas įteikė dar šių metų lapkričio mėnesį. Po jų iniciatyvą į savo rankas perėmė studentų atstovybės nariai, vadovaujami socialinių ir akademinių reikalų koordinatoriaus Mindaugo Murelio. Studentai įsipareigojo suorganizuoti globos namų auklėtiniams įsimintiną ir turiningą dieną Vilniuje.

Veiklūs studentai ne tik sugalvojo ką su svečiais nuveikti sostinėje, bet ir rado rėmėjų: restoranas „Forto dvaras“ pavaišino visus pietumis, Iliuzijų muziejus ir Šiuolaikinio meno centras suteikė galimybę juose apsilankyti nemokamai, jų darbuotojai rūpinosi svečių užimtumu, o Valstybinis jaunimo teatras padovanojo bilietus į spektaklį. Studentų atstovybės narių ir vaikų globos namų auklėtinių susitikimas įvyko Vilniaus širdyje – jo senamiestyje. Turiningą dieną jaunimas pradėjo nuo ekskursijos po gražiausius sostinės kampelius ir žaidimų, o užbaigė gėrėdamiesi kalėdinėmis eglėmis. Diena tiesiog praskriejo. Išvykdami globos namų auklėtiniai dėkojo už puikiai praleistą dieną ir kvietė studentus būtinai apsilankyti Antazavėje.

 

Antazavės vaikų globos namų auklėtinių dienos Vilniuje nuotraukų albumas:
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1543065212454185