Gidų kursai Verslo vadybos fakultete jau įsibėgėjo. Dalyviai spėjo netik įgyti teorinių žinių, bet ir drauge su kursų lektore Maryte Mikelioniene apsilankė Vilniaus arkikatedros bazilikos požemiuose ir Verkių dvaro sodyboje.

 

 

Iki gidų kursų pabaigos liko vos keturi mėnesiai. Dalyviai jau spėjo išklausyti bendrosios psichologijos pagrindų, Lietuvos turizmo teisės pagrindų ir gido profesinės etikos bei profesinės veiklos teisinių aspektų, Lietuvos istorijos ir kultūros pagrindų, Lietuvos geografijos pagrindų ir turizmo išteklių apžvalgos temas.

Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete vykstantys gidų kursai jau įsibėgėjo. Dalyviai spėjo netik įgyti teorinių žinių, bet kartu ir praktinių, drauge su kursų lektore Maryte Mikelioniene apsilankė Vilniaus arkikatedros bazilikos požemiuose ir Verkių dvaro sodyboje. Mokytis lengviau ten, kur gali įsijausti į pasakojimo dvasią.

Gidų kursų paskaitų lektoriai ir jų dėstomos temos, kurias iki birželio 26 dienos dar turės galimybę išklausyti gidų kursų dalyviai:

  • Alina Katunian, Greta Gruodė– „Lietuvos geografijos pagrindai ir turizmo išteklių apžvalga“;
  • Aušra Balčiūnienė – Turčinskaitė – „Gido komunikacija ir retorika“;
  • Marytė Mikelionienė – „Pasaulio Lietuvos architektūros ir dailės raidos pagrindai“.

Ekskursijų rengimo ir vedimo metodikos dalyvius mokys gidė ekspertė Inga Bagaliūnienė, kurios paskaitų ciklas užsibaigs egzaminu – ekskursijos vedimu. Baigusiems gidų kursus Valstybinio turizmo departamentas išduoda gido pažymėjimus, suteikiančius galimybę verstis gido praktika.

Norėtumėte tapti kvalifikuotu gidu? Naują būsimųjų gidų mokymo grupę rinksime rudenį. Susidomėjote? Rašykite g.paulauskas@vvf.viko.lt