Šiandien fakultete minime tragiškų Sausio 13-osios įvykių metines ir Laisvės gynėjų dieną. Visi drauge pagerbėme laisvės gynėjų atminimą, o studentų mokslinės draugijos sukurtas filmukas, kuriame savo prisiminimais apie tos dienos įvykius dalinasi fakulteto lektorė Romualda Truncienė, leido geriau suprasti, kokia svarbi visiems mums yra ši diena.

 

Prieš dvidešimt šešerius metus, bandydama nuversti nepriklausomos valstybės atkūrimą paskelbusią Lietuvos valdžią, sovietų kariuomenė sausio 13-osios naktį ginkluota jėga Vilniuje užėmė Televizijos bokštą bei Radijo ir televizijos pastatą. Prie televizijos bokšto neišvengta aukų, žuvo keturiolika, o sužeisti daugiau nei tūkstantis laisvės gynėjų.

Šiandien Verslo vadybos fakultete minime tragiškų Sausio 13-osios įvykių metines ir Laisvės gynėjų dieną.  Šiai progai fakulteto studentų mokslinės draugijos nariai sukūrė filmuką, kuriame savo prisiminimais apie tos nakties įvykius dalinasi Verslo vadybos fakulteto lektorė Romualda Truncienė. Studentų atstovybės organizuoto minėjimo metu visi drauge pagerbėme laisvės gynėjus, įraše girdėtas lektorės pasakojimas perkėlė mus į tą dieną ir leido geriau suprasti, kokia ji yra svarbi Lietuvai ir jos piliečiams.

Buvome, esame ir Būsime!

 

Video  „Youtube“ kanale nuoroda: https://youtu.be/HDHJVgTyccg