Ketvirtoji kūrybiškumo stovykla baigėsi! Projekte dalyvavo studentai iš Lietuvos, Portugalijos, Ispanijos ir Rusijos. Dalyviai sprendė „Hellen Design“ ir „Eksporto centras“ jiems iškeltus iššūkius.

 

Rugsėjo 11-12 d. Verslo vadybos fakultete 24 valandas vyko kūrybiškumo stovykla „Creativity Camp“, kurią kasmet organizuoja Verslo inovacijų katedra. Tai kasmetinis renginys, paremtas netradicine danų mokslininkų parengta kūrybiškumo ugdymo metodika „Creative Platform“, kurio metu komandos, sudarytos iš įvairių šalių studentų, sprendžia realius įmonių jiems skirtus iššūkius. Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetas yra vienintelis Lietuvoje dirbantis pagal „Creative Platform“ metodiką.

Daugiau nei 50 studentų iš Lietuvos, Portugalijos, Ispanijos ir Rusijos priėmė iššūkį! Visą naktį, suburti į dešimt komandų, jie įtemptai dirbo fakultete. Prižiūrimi vadovų studentai ne vien generavo idėjas, bet ir dalyvavo specialiai jiems parengtose aktyviuose veiklose. Pagrindinė komandų užduotis – išspręsti realių įmonių iškeltus iššūkius. Komandoms užduotis skyrė Lietuvos įmonės: „Hellen Design“ ir „Eksporto centras“. Kūrybiškumo stovykla baigėsi  idėjų pristatymu prieš komisiją ir kolegas. Šešios, kūrybiškiausias ir inovatyviausias idėjas pateikusios komandos, buvo apdovanotos fakulteto ir įmonių įsteigtais prizais.

 

Creativity Camp`17 nuotraukų albumas:
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1464441973649843