Po metų pertraukos ir vėl įvyko ilgai lauktas Turizmo katedros renginys – KARJEROS DIENA 2021. Renginys pradėtas susitikimais su „Tez Tour“ ir „Grecian Park“ atstovais, kurie studentams pristatė galimybę atlikti praktiką užsienyje.

Pirmojo ir antrojo aukšto fojė 20 įvairių svetingumo ir turizmo įmonių bendravo su studentais dėl praktikų ir įsidarbinimo galimybių. Viešbučių rinkai atstovavo tokie žinomi vardai kaip „Vilnius Grand Kempinski“, „Radisson Blu Hotel Lietuva“, „Radisson Blu Royal Astoria“, „Park Inn by Radisson Vilnius Airport Hotel & Business Centre“, „ibis Vilnius Centre“, „Hotel Novotel Vilnius Centre“, „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“, „Courtyard by Marriott Vilnius City Center“ ir ką tik atsinaujinęs „Neringos“ viešbutis. 

Turizmo rinką pristatė „Coral travel“ ir „Švitė“. Gausiai susirinko ir maitinimo įmonių atstovai: restoranas Vilniuje „Stebuklai“, restoranai Neringoje „Bo House“, „Fisheria“, „Kupolas beach bar“, „Pušynė“, UAB „Burokėlis ir krapas“, UAB „Ryto vėjas“, svetainė-baras „Veranda“, IKEA.