Šiemet Lietuvos Respublikos Konstitucijai – 25! Daugiau nei 100 dalyvių – tiek norinčiųjų pasitikrinti pagrindinio šalies įstatymo išmanymą vakar susirinko Verslo vadybos fakultete.

 

Spalio 2 dieną laikyti Konstitucijos egzamino susirinko daugiau nei 100 dalyvių. Kasmet norinčių pasitikrinti pagrindinio šalies įstatymo žinias gretos auga. Į pirmąjį Konstitucijos egzamino etapą Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete iš viso susirinko 108 dalyviai, iš kurių egzaminą laikė ir keli dėstytojai bei administracijos dalyviai. Konstitucinį iššūkį priėmė patys sąmoningiausi, drąsiausi ir pilietiškiausi fakulteto bendruomenės nariai.

Pirmajame Konstitucijos egzamino etape buvo pateikta 30 uždarų klausimų, iš kurių dalyviai turėjo teisingai atsakyti į 25 klausimus ir daugiau. Šį barjerą įveikė ĮSTAIGŲ ADMINISTRAVIMO antro kurso studentė Karolina Činčikaitė ir lektorius Vygintas Šliauteris,  kurie ir pateko į antrąjį etapą, kuris vyks spalio 12 dieną. Antrojo etapo nugalėtojai bus pakviesti į iškilmingus Konstitucijos egzamino apdovanojimus Lietuvos Respublikos Prezidentūroje.

 

Konstitucijos egzamino Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete nuotraukų albumas:
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1483045068456200