Vakar Daugų Vlado Mirono gimnazijos moksleiviai ne tik apžiūrėjo fakultetą bei susitiko su jo administracija, bet ir turėjo progą išbandyti jau fakulteto vizitine kortele tapusius kūrybiškumo mokymus.

 

Spalio 24 dieną Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete viešėjo Daugų Vlado Mirono gimnazijos vienuoliktos klasės moksleiviai. Penkiolika moksleivių, lydimi auklėtojos, atvyko, kad daugiau sužinotų apie Verslo vadybos fakulteto vykdomas studijų programas, pasikalbėtų su katedrų vedėjomis bei studentų atstovybės nariais ir apžiūrėtų fakultetą. Atvykusius moksleivius sveikino fakulteto dekanė Danutė Rasimavičienė.

Po susitikimų ir ekskursijos po fakultetą moksleivių laukė kūrybiškumo mokymai (Creative Platform), kurie jau tapo fakulteto vizitine kortele. Vadovaujami fakulteto katedrų vedėjų Nidos Mačerauskienės ir Laimos Paraukienės vienuoliktokai generavo idėjas ateivių vakarėliui. Dalyvaudami kūrybiškumo mokymuose moksleiviai galėjo pasijausti tikrais Verslo vadybos fakulteto studentais.

 

Daugų V. Mirono gimnazijos moksleivių vizito VK VVF nuotraukų albumas:
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1501070819986958