2023 m. lapkričio 20-24 d. Vadybos katedros lektorė Dalia Karlaitė lankėsi Oulu taikomųjų mokslų universitete (Oulu University of Applied Sciences – OAMK), Suomijoje, kur pagal Erasmus+ programą skaitė paskaitas tarptautinį verslą studijuojantiems studentams. Dėstytoja su pirmakursiais diskutavo apie darnaus vartojimo ir gamybos svarbą, kartu ieškojo būdų pagerinti pasaulinę situaciją, o su antro kurso tarptautine studentų grupe diskutavo apie verslo etikos ir socialinės atsakomybės svarbą užtikrinant darnujį vystymąsi, kūrybių dirbtuvių metu studentai formavo verslo socialinės atsakomybės ir etikos stiprinimo modelius.
D. Karlaitė susitiko ir su Tarptautinių ryšių skyriaus atstovais bei Tarptautinio verslo studijų programos kuratoriais, su kuriais aptartos galimos tolesnės abiejų institucijų bendradarbiavimo perspektyvos: bendradarbiavimas atliekant mokslinius tyrimus, užtikrinant studentų mobilumą dalinėms studijoms arba mišrioms intensyvioms programoms.
Keletas įdomių faktų apie OAMK:
  • OAMK atvira 24 val. per parą ir visas 7 savaitės dienas – čia verda gyvenimas.
  • Naviguoti pastate padeda mobilioji programėlė Oulu Campus Nacigator.
  • Pastate įdiegtas išmanusis apšvietimas (autorijose nėra jungiklių).
  • Studentai ir dėstytojai atvyksta tvariomis transporto priemonėmis: autobusais ar dviračiais (net ir žiemą! Automobilių šalia AM nedaug).