Net 80 Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto TURIZMO VADYBOS studentų stengėsi, kad tarptautinė verslo turizmo paroda – kontaktų mugė – CONVENE, vyktų sklandžiai. Už puikų darbą šiandien jiems dėkoja jos organizatoriai.

 

Jau šeštus metus iš eilės Vilniuje organizuojama tarptautinė verslo ir turizmo paroda – kontaktų mugė – CONVENE. Šiais metais partnerių gretose ir Vilniaus kolegija. 2018 m. vasario 14 – 15 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykusioje parodoje darbavosi ir 80 TURIZMO VADYBOS studentų, kurie savo darbu stengėsi užtikrinti, kad viskas vyktų sklandžiai, gelbėjo kiekviename renginio etape ir greitai sprendė iškilusias bėdas. Renginyje dalyvavo daugiau nei 165 atrinkti potencialūs užsienio klientai, besidomintys tarptautinių renginių organizavimo galimybėmis Baltijos jūros regione.

Padėkoti už puikų darbą šiandien į fakultetą atvyko organizatorių atstovės, kurios negailėjo gražių žodžių pagalbininkams ir kiekvienam iš studentų įteikė asmenines padėkos dovanas. Viešnios užtikrino, kad ir toliau mielai bendradarbiaus su Vilniaus kolegija ir į pagalbą organizuojant renginius mielai kviesis jos studentus.