Verslo ir vadybos fakultete paskutiniąsias dvi lapkričio savaites svečiavosi docentė dr. Veerisa Chotiyaputt, Panyapiwat – Tailando vadybos instituto prodekanė. Kūrybiškumo ir verslo inovacijų programos studentai turėjo puikią galimybę susipažinti su Azijos šalių regiono verslo analizės ir plėtros modeliais, palyginti vakarietiško ir rytietiško verslo modeliavimą.

Dėstymo vizito metu dr. Veerisa Chotiyaputta pravedė studentams paskaitas apie verslo idėjas, funkcijas bei formas, aptarė verslo ekonominės analizės būtinumą ir naudojamas technikas, diskutavo apie skirtingas verslumo sampratas. Turėdama plačias žinias apie skirtingą kultūrinę, politinę, demografinę aplinką Europos ir Azijos šalyse, dėstytoja į tai dėmesį atkreipė ir paskaitų metu, kalbėdama apie verslumo elgseną, verslo organizavimą bei standartus Tailande ir Pietryčių Azijos valstybėse, investavimo galimybes bei galimas kliūtis vystant verslą šiose šalyse. Vizito metu viešnia susitiko ir su Verslo vadybos fakulteto dėstytojais, kuriems skaitė paskaitą „ASEAN uprising: business investment and opportunity“.

Docentė dr. Veerisa Chotiyaputta turi darbo patirties verslo įmonėse, dėstymo aukštosiose mokyklose, vadovavimo patirties. Jos mokslinių tyrimų sritys: verslininkystė / verslumas, įmonių veiklos ekonominės analizės turinys vadybiniu aspektu, finansai. Docentė dėstė Europos ir Azijos universitetuose, dirbo verslo įmonėse, yra knygų, mokslinių publikacijų autorė ir bendraautorė.