Gegužės 9-oji – Europos diena. Šią dieną Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete laikėme Europos egzaminą. Egzamine dalyvavo ne vien fakulteto studentai, bet ir dėstytojai.

 

Gegužės 9-oji – Europos diena. Šią dieną pasipuošusiame Europos sąjungos atributika Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete laikėme Europos egzaminą. Egzamino dalyviai – fakulteto studentai ir dėstytojai. Europos egzaminą fakulteto bendruomenė laiko kasmet jau nuo 2014 metų. Už šį puikų renginį esame dėkingi ĮSTAIGŲ ADMINISTRAVIMO studijų programos studentams, kurie tą dieną ne tik papuošė fakultetą ir patys laikė egzaminą, bet ir suorganizavo šaunią viktoriną, kurios metu dalyviai galėjo laimėti rėmėjų prizus.

Jau visai netrukus bus paskelbti egzamino rezultatai ir apdovanoti geriausias žinias pademonstravę jo dalyviai, o vienas iš jų, daugiausiai taškų surinkęs dalyvis, pateks į 2-ąjį etapą, po kurio lauks finalas ir galimybė varžytis dėl pagrindinių prizų: pažintinės kelionės į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje; skrydžio į Romą ; skrydžio 30-ąjį gimtadienį švenčiančios programos „Erasmus+“ oro balionu.

Europos egzaminas fakultete vyko jau ketvirtą kartą. Tikimės, jog renginys ir ateityje sulauks dar didesnio studentų ir dėstytojų susidomėjimo.