Vilniaus kolegijoje Europos kalbų diena švenčiama nuo 2001 metų. Šiais metais Užsienio kalbų centro dėstytojai pasiūlė Kolegijos bendruomenei išbandyti anglų, vokiečių ir rusų kalbų žinias.

Visi norintys galėjo laikyti užsienio kalbų testus A1, A2, B1, B2 ir C1 lygiais ir turėjo galimybę diskutuoti su kalbininkais įvairiomis temomis. Ši akcija suteikia progą pasitikrinti užsienio kalbos žinias ir gebėjimus studentams, dėstytojams ir darbuotojams, ketinantiems dalyvauti ERSAMUS+ mainų programos konkursuose. Be to, Europos kalbų diena padeda formuoti supratimą, jog užsienio kalbų mokomės nuolat ir svarbu žinoti, kiek pasiekėme ir ko dar reikėtų išmokti.

Rugsėjo 26–ją užsienio kalbų žinias ir gebėjimą bendrauti anglų ir vokiečių kalbomis išbandė Verslo vadybos, Ekonomikos, Elektronikos, Sveikatos priežiūros ir Pedagogikos fakulteto studentai bei darbuotojai, didžiausio populiarumo ši akcija sulaukė tarp antro ir trečio kurso studentų. 30 studentų (26 vokiečių kalbos ir 4 anglų kalbos) gavo Užsienio kalbų centro pažymėjimus, liudijančius rašymo ir kalbėjimo anglų ar vokiečių kalbomis lygį.

Šią akciją Užsienio kalbų centras, švenčiantis 5 metų gimtadienį, organizuos kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį. Ketinančius laikyti užsienio kalbos testus kviečiame registruotis ukc@viko.lt.

Užsienio kalbų centro informacija