Europos diena – tai kasmet gegužės 9 d. minima tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Šią dieną minimas istorinis įvykis – Šumano deklaracija: 1950 m. Paryžiuje pasakytoje kalboje Prancūzijos užsienio reikalų ministras Roberas Šumanas išsakė savo idėją apie naujos formos politinį Europos bendradarbiavimą, dėl kurio karas tarp Europos tautų būtų neįsivaizduojamas dalykas. R. Šumanas siekė sukurti Europos instituciją, kuri valdytų bendrą anglies ir plieno gamybą, o šis pasiūlymas laikomas dabartinės Europos Sąjungos užuomazga. 

ORGANIZACIJŲ VADYBOS studijų programos studentai kviečia Fakulteto bendruomenę gegužės 7 d. 12 val. „Teams“ platformoje pasitikrinti žinias apie Europos Sąjungą laikant Europos egzaminą! Renginio metu Jūsų laukia svečių iš Jaunimo Europos komandos pranešimas, viktorina, PRIZAI geriausiai pasirodžiusiems ir prasmingai praleistas laikas kartu!

Registruotis galite čia: https://forms.gle/G6oZo8WKuYiXhxqH9

Kviečiame apsilankyti Europos egzamino“ mokymosi kampelyje ir susipažinti su „Europos egzaminui“ pasiruošti rekomenduojamais leidiniais, spręsti viktorinas ir žiūrėti trumpametražius filmus, padėsiančius geriau suprasti Europos Sąjungą. 

Egzaminą laikyti galėsite prisijungę prie Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos portalo gegužės 7 d. nuo 9:00 iki 23:59, bet kuriuo Jums patogiu metu.