Lapkričio pabaigoje net 25 organizacijos atsiliepė į Verslo vadybos fakulteto kvietimą dalyvauti karjeros ir bendradarbiavimo renginyje „FAST FORWARD 2019“.

Ši diena leido studentams surasti praktikos vietas, susipažinti su galimais darbdaviais ir kolegomis, daugiau sužinoti apie išsvajotą darbą ar įmonę, su kuria vieni ar kiti sieja savo ateities planus. Į renginį susibūręs jaunimas turėjo galimybę dalyvauti įvairiose paskaitose, kuriose su fakultetu bei visa kolegija bendradarbiaujančios įmonės pristatė profesinės praktikos bei karjeros  galimybes. Į renginį taip pat atvyko Vilniaus miesto mokyklų mokiniai, kurie domėjosi Fakulteto siūlomomis studijų programomis, vėlesnio įsidarbinimo galimybėmis, dalyvavo kūrybiškumo seminaruose.

Verslo vadybos fakulteto socialinius partnerius sudomino specialiai jiems Fakultete surengta paskaita apie tvarų žmogiškųjų išteklių valdymą turizmo ir svetingumo sektoriuose, kurią skaitė į dėstymo vizitą iš Didžiosios Britanijos atvykęs mokslininkas Tomas Baumas. Renginio pabaigoje Fakulteto dėstytojai, studentai bei atvykę svečiai apskritojo stalo diskusijoje aptarė studentų praktikos įmonėse iššūkius ir galimybes.

Nuotraukų galerija Facebook platformoje: https://tinyurl.com/FASTFORWARD2019