Spalio 1 d. Verslo vadybos fakulteto studentai ir dėstytojai rinkosi į ilgametę turizmo planavimo ir teisinio reguliavimo patirtį turinčio lektoriaus Gintauto Indriūno knygos „Turizmo planavimas (nota bene)“ pristatymą.

„Kelionės yra priešnuodžiai prietarams, aklam prisirišimui ir siauram mąstymui,“– šiomis amerikiečių rašytojo Marko Tveno mintimis pasitinka knyga ir ši tradicija – pradėti kiekvieną skyrių įdomia citata ar humoristine ištrauka – išlaikoma visoje knygoje.

Pats autorius knygą pristato kaip tinkamą mokymo įstaigoms ir asmenims, užsiimantiems turizmo planavimu: „Mano knygos medžiaga skirta turizmo dėstytojams, studentams, o temos varijuoja nuo turizmo sampratos iki plėtros planavimo“ ir teigė vengęs monotoniško akademinio dėstymo puslapiuose, paįvairindamas temas realiomis istorijomis – pavyzdžiui, istoriniais Gedimino laiškais.

Išvertus iš lotynų kalbos „nota benne“ reiškia – „gerai įsidėmėk“– tai knygos pastaba paraštėje ties vieta, į kurią norime atkreipti ypatingą dėmesį.

„Kodas „nota bene“ atsiskleidžia tik perskaičius visą knygą. Rengiant ją, panaudojau savo sukauptą mokymų medžiagą, užrašus, konspektus – visa tai ir yra tai, kas dažniausiai lieka paraštėse“, – intriguojantį knygos pavadinimą aiškino G. Indriūnas.