Nuotolinio mokymosi laikotarpiu kilus poreikiui burtis į bendruomenę, vienijančią besidominčius turizmo, svetingumo,  konferencijų ir renginių industrijos, įvairių sričių lektorius, edukatorius, mentorius ir šių studijų programų esamus bei būsimus studentus, 2020 m. rudenį Verslo vadybos fakulteto Turizmo katedros iniciatyva startavo naujas projektas – TURIZMO AKADEMIJA.

Turizmo Akademijos tikslas – sutelkti ir auginti turizmo mylėtojų bendruomenę, dalintis gerąja patirtimi, skatinti įvairaus pobūdžio diskusijas, organizuoti virtualius renginius su Kolegijos alumni iš įvairių pasaulio vietų!! Būtent, šiais mokslo metais Turizmo Akademijos koordinatoriai – dėstytojai ir studentai numatė surengti tris sezonus! Rudens ir žiemos sezonai jau įvyko, buvo sulaukta svečių iš aviacijos industrijos, Go Vilnius, viešbučių, restoranų, kaimo turizmo verslo, surengtas nuotaikingas studentų protmūšis, pasidalinta rėmėjų prizais. Abu Turizmo Akademijos sezonai sulaukė nemenko dalyvių susidomėjimo ir įsitraukimo, dalyviai aktyviai siūlė savo idėjas ateinantiems susitikimams ir diskusijoms. 

Akademijos iniciatoriai gegužės 10 d. 15 val. kviečia dalyvauti renginyje TREČIAS SEZONAS „PAVASARIS-VASARA“, kurio metu TURIZMO VADYBOS absolventai pasidalins savo patirtimi: ką veikė studijų metu ir kuo užsiima šiuo metu ir dar daug įvairių nuotykių bei prisiminimų nuo A iki Z!

Registruotis galite čiaNuorodą į renginį (ZOOM platformoje) atsiųsime visiems užsiregistravusiems el. paštu!

Daugiau informacijos ir kviestinių svečių sąrašą rasite prisijungę prie Turizmo Akademijos HUB.