Šiais metais Verslo vadybos fakultetas užmezgė glaudžius bendradarbiavimo ryšius su trimis verslo įmonėmis, kurių pagrindinis siekis – motyvuoti studentus gerai mokytis ir dalyvauti fakulteto gyvenime.

 

Kas skatina studentus gerai mokytis ir dalyvauti fakulteto gyvenime: padėti renginių metu, dalyvauti projektuose, ar užsiimti visuomenine veikla ir taip skleisti gerąją žinią apie mokslo įstaigą? Vienam pakanka gražaus žodžio, kitas tikisi sulaukti piniginio įvertinimo (stipendijos ar dovanų).

Nuo šiol geriausius Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto studentus apdovanos „BeeWood“, kurie kiekvieno semestro geriausiems studentams gamins vardines odines apyrankes ir vairavimo mokykla „Autoeksternas“, įsteigusi vertingą prizą – nemokamus vairavimo kursus pačiam pažangiausiam ir aktyviausiam fakulteto studentui. Apdovanosime ne vien už gerus balus ir aukštą semestro vidurkį, bet ir už aktyvią veiklą fakulteto gyvenime. Šiems studentams prizus – sporto klubo mėnesinius abonementus, dovanos „Lemon Gym“.