Startavę 2017 metų lapkričio mėnesį Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete gidų kursai jau artėja link pabaigos. Gegužės mėnesį išleisime 18 kvalifikuotų gidų. Beveik pusmetį dalyviai intensyviai mokėsi ir tobulinosi: lankė paskaitas, dalyvavo ekskursijose ir patys jas vedė.

 

Šiais mokslo metais gidų kursai, kurių trukmė daugiau nei pusė metų, Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete startavo 2017 metų lapkričio mėnesį. Šių metų gegužės mėnesį išleisime net 18 kvalifikuotų gidų, kuriems išklausius kursus ir išlaikius egzaminus bus išduodamas gidų kursų baigimo pažymėjimas, pagal kurį Valstybinis turizmo departamentas išduoda gido pažymėjimą.

Šių metų gidų kursų dalyviams laikas, skirtas mokslas, skriete praskriejo. Per bene pusmetį dalyviai susipažino su Lietuvos turizmo teise, gido profesinės etikos ir profesinės veiklos teisiniais aspektais, Lietuvos kultūros, istorijos ir geografijos, Pasaulio ir Lietuvos architektūros, dailės pagrindais, mokėsi apie gido komunikaciją ir retoriką sužinojo apie Lietuvos turizmo išteklius, išmoko bendruosius psichologijos ir pirmosios medicinos pagalbos pagrindus.

Dalyviai mokėsi ne vien dalyvaudami paskaitose, bet ir lankydami įžymias sostinės vietas: architektūros paminklus, muziejus, dvarus ir vaikščiodami įstabiomis Vilniaus senamiesčio gatvelėmis. Jau visai netrukus dalyvių lauks pagrindinis egzaminas – ekskursijos vedimas.

 

Ir tu norėtum tapti kvalifikuotu gidu? Jau gali registruotis į būsimus gidų kursus – http://vvf.viko.lt/visuomenei/kursai-ir-seminarai/kursai-mokymai-verslui-ir-visuomenei/gidu-kursai/gidu-rengimo-kursu-registracija/