Kovos 23 dieną Verslo vadybos fakultete vyko  II-oji respublikinė praktinė studentų konferencija „Imitacinės bendrovės: teorijos ir praktikos dermė“. Išklausėme dviejų absolventų ir 34 studentų pranešimus.

 

Kovos 23 dieną Verslo vadybos fakultete vyko  II-oji respublikinė praktinė studentų konferencija „IMITACINĖS BEDROVĖS: TEORIJOS IR PRAKTIKOS DERMĖ“. Plenarinio posėdžio metu pranešimus skaitė Verslo vadybos fakulteto absolventai, o dabar jau verslo pasaulio atstovai – Lietuvos radijos ir televizijos pardavimų vadybininkas Evaldas Račkauskas ir Alianso „AIBĖ“ biuro administratorė Ingrida Kęsminaitė. Abu absolventai studijuodami dirbo Imitacinėse bendrovėse (IB) ir dalyvavo tarptautinėje IB konferencijoje, todėl noriai dalinosi asmenine patirtimi.

Po plenarinio posėdžio net 34 studentai iš Vilniaus kolegijos Verslo vadybos ir Menų ir kūrybinių technologijų fakultetų, Utenos ir Panevėžio kolegijų bei Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos skaitė parengtus pranešimus. Drauge gilinome žinias apie imitacines bendroves, jų veiklą ir jaunimo verslumo ugdymą. Konferencijos dalyvius sveikino ir pažymėjimus įteikė „Simulit“ centro vadovė Rima Bačiulytė ir IB „Viko bankas“ vadovas  Alvydas Mackevičius.

 

Konferencijos nuotraukų albumas:

https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1299693586791350