Ketvirtus metus tęsiasi Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto ir Ilja valstybinio universiteto (Ilia State University) projektas, leidžiantis studentams iš Gruzijos atlikti turizmo išteklių praktiką Vilniuje, o VVF studentams – analogišką praktiką Tbilisyje. Šiais metais keturios gruzinų studentės ir Universiteto Turizmo centro specialistė Lika Kheladze tyrė sostinę ir jos apylinkes bei ruošė projektą – maršrutą po Vilnių Gruzijos turistams.

Viešnios aplankė ne vien Vilniaus apylinkes bet ir Trakus, kurie joms paliko neišdildomą įspūdį. Studentes iš Gruzijos visų kelionių metu lygėjo Verslo vadybos fakulteto TURIZMO VADYBOS antrakursiai.

Vizitą Ilja valstybinio universiteto studentės užbaigė projektų – maršrutų po Vilnių pristatymais. Merginos savo projektuose paminėjo ne vien lankytinus sostinės objektus, bei jų istoriją, tačiau ir mieste vykstančius kultūrinius renginius, kurie galėtų sudominti turistus iš Gruzijos.

Susidoroti su užduotimis studentėms padėjo Turizmo katedros vedėja Greta Gruodė, Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Jolanta Preidienė, lektorės Jolita Variakojienė ir Jadvyga Voišnis bei TURIZMO VADYBOS antrakursiai.