Jubiliejinėje fakulteto lektorės Laimutės Fedosejevos karpinių parodoje atsispindėjo ilgas kūrybos kelias ir gyvenimo fragmentai. Tai jau 36-ta menininkės personalinė paroda, kurioje buvo eksponuojama net 60 darbų.

 

Lietuvoje popieriaus karpiniais pradėta užsiminėti dar XVI amžiuje. XIX a. pabaigoje – XX a. pirmaisiais dešimtmečiais jie tapo neatsiejama namų interjero dalimi. Su laiku, keičiantis madoms, juos pakeitė šiuolaikinio meno kūriniai. Menininkų, kurie puoselėtų karpinių meną, Lietuvoje nėra daug, tad džiaugiamės, kad jų gretos yra aktyvių kūrėjų. Viena jų – Laimutė Fedosejeva.

Gegužės 11 dieną Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto Rinkodaros ir komunikacijos katedros lektorė Laimutė Fedosejeva pristatė savo jubiliejinę karpinių parodą „Pakeleivės išpažintis“. Tai jau 36-ta menininkės personalinė paroda, kurioje šį kartą buvo eksponuojama 60 darbų. Jubiliejinėje tautodailininkės karpinių parodoje atsispindėjo ilgas kūrybos kelias ir gyvenimo fragmentai. Gegužės 23 d. 17:00 val. Vilniaus Martyno Mažvydo bibliotekoje bus atidaryta dar viena lektorės paroda „Kanklių skambėjime“. Maloniai kviečiame visus apsilankyti!

 

Parodos nuotraukų albumas:
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1708331162594255