Verslo vadybos fakultete jau jaučiama Kalėdų dvasia. Fakultetas pasipuošė originaliomis dekoracijomis, kurias sukūrė studentai. Gruodžio 19 – 23 d. – Kalėdinė savaitė.

 

Jau nuo gruodžio 9 dienos fakultetas puošiasi šventėms. Subūrusi kūrybingą komandą studentų atstovybė ruošiasi nuostabiausiai metų šventei – Kalėdoms. Gruodžio 19 – 23  dienomis Verslo vadybos fakultete vyks kalėdinės savaitės renginiai. Pasipuošusios šventinėmis dekoracijomis auditorijos džiugina ne vien studentus, bet ir dėstytojus bei administracijos darbuotojus.

Norite nusiųsti kalėdinius sveikinimus? Jau galite tai padaryti, nes fakultete veikia kalėdinis paštas. Šilčiausius sveikinimus siunčia studentai, kurių iniciatyva greta Londono auditorijos atsirado palinkėjimų skrynia. Trečio aukšto fojė visus atvykusius pasitinka senis besmegenis Vikas, kuris jau tapo Kalėdų simboliu fakultete.

Ateinanti savaitė bus išskirtinė. Jos metu ne vien tyliai svajosime apie artėjančias šventes, bet ir visi drauge galėsime jas pasitikti dainuodami kalėdines dainas. Muzikiniu sveikinimu mus džiugins choras, kuriame dainuoja studentai, dėstytojai ir administracijos darbuotojai.