„Džiugu, kad  Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetas dabar ruošia ir ryšių su visuomene specialistus, kurių rinkoje trūksta. Savo, kaip komunikacijos specialisto, karjerą pradėjau būtent šiame fakultete,“ – taip paskaitą, apie darniosios plėtros vertę įmonei, RYŠIŲ SU VISUOMENE studentams pradėjo komunikacijos specialistas ir reklamos vadybos absolventas Paulius Stonis.

 

Ilgametis „Lietuvos energijos“ komunikacijos projektų vadovas Paulius Stonis Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto ryšių su visuomene studentams  šią savaitę skaitė pranešimą „Darni plėtra: vertė įmonei ir visuomenei“. Prieš kiek daugiau nei dešimtį metų pranešėjas pats baigė studijas Vilniaus kolegijoje. Reklamos vadybos absolventas savo, kaip komunikacijos specialisto, karjerą pradėjo būtent šioje kolegijoje. Susitikimo su studentais metu svečias negailėjo džiugių žodžių apie dar ganėtinai naują ryšių su visuomene studijų programą Vilniaus kolegijoje, kuri vykdoma dar tik antrus metus. Paulius Stonis tvirtino, kad ši studijų programa yra labai perspektyvi, o puikių specialistų rinkoje iki šiol trūksta.

Verslo pasaulio atstovai ir savo sričių profesionalai savo apsilankymais dažnai nudžiugina studentus. Fakulteto dėstytojai svečių pranešimus integruoja į paskaitas, taip sukurdami pridėtinę vertę ir vertingą galimybę, studentams išgirsti apie praktinį teorinių žinių pritaikymą realiose įmonėse. Džiugu, kai atvykę svečiai ne tik papasakoja apie būsimos studentų specialybės perspektyvas, bet ir patvirtina, jos paklausumą.