1992 m. spalio 25 d. Lietuvos piliečiai referendume priėmė dabartinę Lietuvos Respublikos Konstituciją. Tai pagrindinis valstybės įstatymas, turintis aukščiausią teisinę galią, nustatantis šalies politinės, teisinės ir ekonominės sistemos pagrindus, pagrindines piliečių teises ir laisves.

Mielas VVF studente, dėstytojau, darbuotojau, o kaip gerai išmanai Lietuvos Respublikos Konstituciją Tu?

Ar esi girdėjęs, kad, minėdama Lietuvai svarbią dieną, LR Teisingumo ministerija kasmet organizuoja egzaminą, kurį gali laikyti kiekvienas Lietuvos Respublikos pilietis, norintis pasitikrinti ir įtvirtinti savo žinias apie Lietuvos Respublikos Konstituciją? Tu taip pat gali išmėginti jėgas kasmetiniame Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamine! Ir tai gali padaryti bet kur – namie, sode, autobuse… Šiais metais egzaminas organizuojamas nuotoliniu būdu (internetu).

Jautiesi nedrąsiai? Pasitikrink Konstitucijos žinias prieš egzaminą – bandomasis egzaminas

Nori žinoti daugiau? Lietuvos Respublikos Konstituciją gali rasti čia

Konstitucijos egzaminas vyks lapkričio 11 dieną, 9.00–13.00 val.

Reikia prisijungti ir užsiregistruoti adresu http://konstitucijosegzaminas.lt/.

Nepamiršk nurodyti, kad esi Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto Studentas, dėstytojas ar darbuotojas!

Konstitucijos egzamino taisykles rasi apsilankęs šiame puslapyje

Egzamino dieną, 8.50-14 val. TEAMS programos aplinkoje kviečiame Tave prisijungti prie grupės Konstitucijos Egzaminas- 2020-11-11 ir solidarizuotis su Vilniaus kolegijos VVF bendruomene, dalyvausiančia Konstitucijos egzamine.

Įdomu, ar laikydamas Konstitucijos egzaminą būsi ramus ir susikaupęs? O gal studentiškai nerūpestingas? Nekantraudami lauksime Tavo asmenukės (įkelk ją į mūsų TEAMS grupę). Originaliausias nuotraukas paskelbsime fakulteto feisbuko puslapyje. Turėsime ir prizų!

Konstitucijos egzamino laimėtojais bus pripažinti dalyviai, kurie pateiks daugiausia teisingų atsakymų į uždaro tipo klausimus ir tiksliausiai (ar kūrybiškiausiai) atsakys į atvirą klausimą.

Pasitikrink žinias Konstitucijos egzamine!