Turbūt nekyla abejonių, jog profesionalus administratorius yra geriausias vadovo draugas. Gruodžio 10 d. Verslo vadybos fakultete tradiciškai paminėta įstaigų administravimo studijų programos „Boso draugo“ diena. Ryte fakulteto studentus, dėstytojus ir administraciją pasitiko įstaigų administravimo studijų programos studentai su garuojančia kava ir arbata, o visi norintys fotografavosi prie šventinio stendo, dalyvavo komandiniuose žaidimuose ir varžėsi dėl puikių prizų.

Renginio dalyviai turėjo galimybę apsilankyti ir keliuose susitikimuose su administravimo profesionalais: praktiniais patarimais, ką turi žinoti kiekvienas klientų aptarnavimo vadybininkas, dalijosi UAB „Danbalt“ personalo vadybininkė Lina Lapienė, o Vilniaus kolegijos Karjeros centro vedėja Beata Gervickaitė sukvietė į seminarą „Studijos. Praktika. Karjera.“

„Boso draugo“ dieną vainikavo ilgamečių partnerių „Kino pavasario“ direktoriaus Algirdo Ramaškos, kūrybos vadovės Neringos Keršulytės, rinkodaros vadovės Agnestos Filatovės paskaita apie renginių organizavimo „virtuvę“ ir kino festivalio filmo „Atrandant Gastoną“ peržiūra.