VK Verslo vadybos fakulteto studentai kartu su kitų Europos aukštųjų mokyklų studentais spalio 29-30 dienomis dalyvavo Kauno kolegijos organizuotose verslumo dirbtuvėse „Daikto istorija. Verslumo dirbtuvės“.

Intensyvios anglų kalba vykusios studentų dirbtuvės pradėtos gilinant dalyvių darnaus verslo pagrindų, išorinės komunikacijos ir kūrybiškumo žinias. Finalinio renginio metu mišrios Lietuvos ir Europos aukštųjų mokyklų studentų komandos pristatė darnaus verslo idėjas ir kovojo ne tik dėl geriausios ir kūrybiškiausios idėjos apdovanojimų, bet ir dėl rėmėjų įsteigtų prizų. Verslo dirbtuvių metu sudaryta galimybė konsultuotis su mentoriais, o verslo idėjoms vertinti sudaryta kompetentinga komisija.

Kūrybiškiausios ir originaliausios verslo idėjos titulą pelnė Kauno kolegijos bei Vilniaus kolegijos studentų komanda „Textile Workshop“. Vilniaus kolegiją šioje komandoje atstovavo Tarptautinio verslo studentai Mykolas Astrauskas (IB19A) ir Dovydas Linkevičius (IB19A), studijuojantys imitacinėje bendrovėje „Vilionė“ (vadovė – Ramunė Rapkauskaitė). Šios komandos verslo idėja – naujam gyvenimui prikelti niekam nereikalingus ir nenaudojamus rūbus kitu pavidalu. Socialiai atsakingo ir įvairias socialines grupes įtraukiančio verslo tikslas – skatinti žmonių užimtumą bei kūrybiškumą, kuriant žaislus, kurių viduje – augalų sėklos. Ši idėja remiasi logika, jog pametus žaislą – iš jo išaugtų augalas, tokiu būdu būtų kuriamas žalesnis rytojus. Pateikta idėja itin išsiskyrė auditorijai patrauklia prezentacija.  

Renginyje dalyvavo Kauno kolegijos, Vilniaus kolegijos, Šaulių valstybinės kolegijos, Lietuvos verslo kolegijos ir užsienio aukštųjų mokyklų (Olandijos, Latvijos, Belgijos, Jungtinės Karalystės, Portugalijos, Vokietijos) studentai.