Greta Aukštuolytė – kūrybiškumo ir verslo inovacijų pirmakursė dėl savo pasirinkimo studijuoti būtent šią studijų programą Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete niekad nesuabejojo: „Iš tikrųjų, net nebūtų kada dvejoti. Studijų programa taip greit įtraukė kiekvieną pirmakursį, kad nėra abejonių, jog tai – mano studijos“.

Mergina pasakoja, kad kūrybiškumo ir verslo inovacijų studijų programa itin „gyva“: „Vieną dieną tu dalyvauji „Creativity Camp“ kūrybiškumo naktyje, o, rodos, jau kitą – savo praktines žinias pritaikai vesdama mokymus patiems dėstytojams“.

Pirmakursė pasakoja, kad pasirinkta studijų programa atskleidė drąsą siekti užsibrėžtų tikslų, nebijotų klaidų ir iššūkių. Tai, sako, ji ypač jaučia laisvalaikiu muzikuodama: „Muzika mano gyvenime atsirado dar vaikystėje, po ilgų bandymų groti vienu ar kitu instrumentu, supratau, kad tinkamiausias instrumentas man yra ne kas kita, o mano balsas. Nuo tada susitelkiau tik į dainavimą.“

G. Aukštuolytė jau gali pasigirti ir ne vienu pasiekimu: „Aukštaitijos perlo 2015“ konkurse neseniai laimėjo „Geriausios atlikėjos titulą“, koncertavo kartu su Norvegijos Bryne miesto orkestru „Bryne musikorps“, dalyvavo įvairiuose projektuose ir renginiuose ir atskleidė, kad artimiausiuose ateities planuose – tarptautinių konkursų scena.

greta auks1