Vizito Nyderlandų Karalystėje metu Turizmo katedros lektorė Audra Savickienė supažino su įmonės „Agnum“ veikla turizmo ir renginių srityse bei iššūkiais, su kuriais įmonė susiduria ir sprendžia nuo pat pandemijos pradžios. 

Kaip teigia įmonės direktorė Tata Pamurian, turizmo srautai nuo vasaros pradžios atsigavo, bet Amsterdamui sunkiai sekasi atsikratyti „party town“ miesto įvaizdžio, dėl to kenčia ir senamiesčio švara ir jo gyventojai. Įmonė „Agnum“ savo turistams stengiasi parodyti ne tik patį Amsterdamą, bet ir supažindinti su žaliąja ekonomika, vietiniais ūkiais, unikaliais savo gaminama produkcija bei istorija. Taip pat įmonė daug dėmesio skiria naujausioms technologijoms bei rinkos inovacijoms: kartu su įmonės direktore lektorė A. Savickienė aplankė ne tik žymius Amsterdamo turistinius objektus, bet ir dalyvavo „VR Days Europe 2021 Immersive tech week“ renginyje, kuris vyko moderniose Amsterdamo OBA bibliotekos erdvėse.

Tiesa, Nyderlanduose dėl COVID susirgimų skaičių didėjimo kaip tik buvo sutrumpintas visų prekybos centrų, restoranų bei kitų turistų lankomų objektų darbo laikas, tad Amsterdamo gatvės po 20 val. tapo ir vėl neatpažįstamai tylios net ir šurmulingiausiuose Amsterdamo rajonuose. Akivaizdu, kad turistų srautai dėl šių naujų COVID suvaržymų ir vėl mažės bei įmonei vėl teks spręsti su tuo susijusias verslo problemas, tačiau, kaip teigia įmonės direktorė, perspektyvos bendradarbiauti, ieškoti mokslo ir verslo sinergijos bei renginys „VR Days Europe 2021 Immersive tech week“ įkvėpė naujiems sprendimams.