Vakar fakulteto dekanė, turizmo katedros atstovės ir aviacijos kompanijos „CityJet“ atstovai: Anthony Brennan, Robert Tatten ir Tautvydas Pocius  sutarė dėl būsimo bendradarbiavimo.

 

Draugystė su socialiniais partneriais atveria studentams duris naujiems iššūkiams ir galimybėms. Birželio 14 d. Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto dekanė Danutė Rasimavičienė, turizmo katedros vedėja Greta Gruodė, lektorė Alina Katunian ir aviacijos kompanijos „CityJet“ atstovai: Anthony Brennan (HR Director), Robert Tatten (Director of the Wet-Lease operations) ir Tautvydas Pocius (Head of Revenue Management, Pricing & Distribution) sutarė dėl būsimo bendradarbiavimo.

Aviacijos kompanija „CityJet“ organizuoja reguliarius reisus Europoje ir užsakomuosius skrydžius. Labiausiai besiplečianti kompanijos verslo dalis – orlaivių ir jo įgulos nuoma (angl. „wet-lease“), kuomet įmonė organizuoja skrydžius kitoms aviakompanijoms, tokioms kaip „AirFrance“, „Brussels Airlines“ ir „SAS“. „CityJet“ šiuo metu dairosi akademinių partnerių, kurie padėtų paruošti keleivių salono įgulos specialistus ir jų akiratyje pirmoji atsidūrė Vilniaus kolegija.