2019 metais rugsėjo 27 d. Verslo vadybos fakultete buvo minima Pasaulinė turizmo diena. Šia proga Fakultetas sulaukė garbingų svečių iš turizmo ir svetingumo sektoriaus.

Ryte svečiavosi Kempinski Hotel Cathedral Square direktorius Kai Schukowski. Savo srities lyderis, valdantis vieną iš garsiausių viešbučių Vilniuje, studentus nustebino motyvuojančiais  patarimais. Jis išskyrė aspektus, kurie, jo manymu, yra svarbiausi svetingumo versle ir be kurių rinkoje būtų sunku išsilaikyti.

Vėliau Fakultete lankėsi Rimvydas Širvinskas-Makalius. Tą dieną važiuodamas į renginį, svečias savo Instagram paskyroje sekėjams pasakojo, kad jis yra baigęs Verslo vadybos fakultetą ir kasmet čia sugrįžta, nes nori dalintis patirtimi su jaunais žmonėmis, įkvėpti juos siekti savo tikslų. Paskaita su Makaliumi nebuvo įprasta, ji labiau priminė diskusiją su studentais ir sulaukė labai didelio susidomėjimo – auditorija buvo pilna žmonių, teko rūpintis papildomomis kėdėmis. Makalius priminė, kad nors dirba mėgstamą darbą, kartais gali visa tai pasidaryti labai įprasta, todėl svarbu žinoti, kad kartais reikia sustoti ir priminti sau, kiek pasiekei.

Dar viena pašnekovė Pasaulinės turizmo dienos proga į Fakultetą buvo atvykusi iš „Kelionių ekspreso“. Direktorė Laima Kazlauskaitė pasakojo apie kelionių agentūros užkulisius ir dalinosi savo karjeros keliu. Studentai taip pat įsitraukė į šios dienos minėjimą susiburdami į bendrą veiklą – jie surengė viktoriną apie šalis, keliautojus ir kitus turizmui aktualius aspektus.

Pasaulinę turizmo dieną vainikavo Gretos Gruodės dalyvavimas „Tyrėjų naktyje“, kur moksleiviams buvo pasakojama apie savarankišką kelionės planavimą.