Pirmą kartą Pasaulinės verslumo savaitės metu lapkričio 14 – 18 dienomis Verslo vadybos fakultete susirinko tokia gausybė verslo atstovų, kurie dalinosi savo patirtimi ir diskutavo su studentais aktualiomis temomis.

 

Verslo vadybos fakultetas kiekvienais metais organizuoja Pasaulinės verslumo savaitės renginius, tačiau šie metai išskirtiniai, nes sulaukėme išties ypatingų svečių. Su studentais savo patirtimi dalinosi verslininkai, verslo konsultantai, vadovai, vadybininkai ir kiti verslo pasaulio atstovai.

Svečiai papasakojo apie verslo plėtrą užsienyje, verslumą ir jo aspektus, rinkos tyrimus, klientų pritraukimą, rinkodaros svarbą logistikos versle, elektroninę prekybą, inovacijų įtaką verslui, ką daryti, kad taptum sėkmingu reklamos specialistu ir dar daug kitų dalykų.

Verslumo savaitės metu fakulteto lektorius Rokas Bekeris drauge su studentais diskutavo apie šiuolaikinių darbuotojų kūrybiškumo skatinimą. Ar verslas tik vyrų reikalas? To klausėme apskrito stalo diskusijos metu susirinkusių verslo pasaulio moterų, kurios su fakulteto lektorėmis ir studentėmis dalinosi savo įžvalgomis. Asmenine patirtimi apie tai, kaip hobis tapo verslu, „Skype“ interviu metu dalinosi Rasa Kaper, „Rasa`s Cozy corner“ savininkė ir knygų iliustratorė.

Pasaulinės verslumo savaitės dalimi tapo studentų atstovybės ir tarptautinio verslo studentų organizuotas protų mūšis. Tarpusavyje susirungė net devynios komandos. Savo jėgas drauge su studentais išbandė ir dėstytojai bei administracijos darbuotojai. Protų mūšio pirmąjį turą laimėjo studentų komanda „Aneta dar nežino, jog tai pasimatymas“.

Pasaulinės verslumo savaitės Verslo vadybos fakultete svečiai:

Sigitas Brazinskas, verslo konsultantas,
Simas Kubauskas, verslininkas,
Rimas Kudzmanas, AB „Lietuvos geležinkeliai“ rinkos tyrimų ir plėtros skyriaus vedėjas,
Gori Yahaya, „Google“ skaitmeninių mokymų vadovas,
Laura Kovaliovaitė, Lietuvos verslo moterų tinklo pirmininkė, MB „Kokybės klubas“ vadovė, VšĮ „Socialinis inovatyvumas“ vadovė, Rumunijos garbės konsulė Klaipėdoje,
Eglė Kazokaitė, UAB „Eglės Kazokaitės floristika&dekoras“ savininkė,
Vaidilutė Eičienė, UAB „Keigra“ vadovė, Lietuvos verslo moterų tinklo narė
Vilma Jankienė, VšĮ „Aviacijos pasaulis“ ir VšĮ „AP galerija“ vadovė, Lietuvos verslo moterų tinklo narė,
Nijolė Uinskienė, Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos narė, Lietuvos nacionalinio verslo konfederacijos generalinė direktorė, UAB „Fedalona“ ir  UAB „Litledas“ direktorė,
Zita Sorokienė, Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos ir Lietuvos smulkiųjų verslininkų ir prekybininkų asociacijos narė,
Rokas Bekeris, Verslo vadybos fakulteto lektorius, verslo konsultantas,
Darius Sakalauskas, „Nebula Cluster“ koordinatorius,
Dr. Marius Laurinaitis, MRU lektorius, El. mokymų entuziastas,
Vaida Griškevičienė, RV agentūros vadovė, projekto „Kita forma“ iniciatorė,
Jonas Vyšniauskas, Paysera.lt verslo plėtros vadovas,
Ramunė Duobienė, UAB „Lengvam verslui“ direktorė,
Edgaras Rimgaila, UAB „Easting“ vadovas ir bendrasavininkis,
Rasa Kaper, „Rasa`s Cozy corner“ savininkė ir knygų iliustratorė,
Kastytis Gečas, patarėjas inovacijų klausimais,
Svetlana Kučerenko, UAB „VG Projektai“ projektų vadovė.