VIKO VVF kartu su projekto partneriais: Klaipėdos, Kauno ir Šiaulių kolegijų Studentų mokslinėmis draugijomis atliko studijas baigiančiųjų studentų pasitenkinimo tyrimą. Projekto tikslas – ugdyti skirtingų Lietuvos kolegijų studentų gebėjimus atlikti tiriamąją veiklą ir bendradarbiauti nacionaliniu mastu.

Pranešimus apie atliktų tyrimų rezultatus, gruodžio 12 d. vykusioje konferencijoje, pristatinėjo Klaipėdos, Kauno ir Šiaulių ir Vilniaus valstybinių kolegijų studentai siekiantys įvaldyti šiuolaikinių mokslinių tyrimų metodus. Konferencijos metu paaiškėjo Valstybinių kolegijų studentų pasirinkimo studijuoti Kolegijoje motyvai, mokymo įstaigų vertinimas bei pasitenkinimas studijomis.

Projektas ne tik sustiprino studentų gebėjimą bendradarbiauti bei atlikti taikomuosius mokslinius tyrimus, bet ir padėjo aukštųjų mokyklų vadovams, dėstytojams ir darbuotojams priimti tyrimo rezultatais pagrįstus sprendimus, skatinančius studijų kokybę ir studijų motyvaciją.

Projektui vadovo VVF projektų vadovė Ieva Kraujalytė, SMD kuratorė lekt. Vilma Gegužienė bei projekto darbo vadovė doc. dr. Kristina Samašonok.

Nuoroda į nuotraukų albumą: https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1993623040731731