Kad raginimas siekti savo tikslų būtų išgirstas jauno žmogaus, jį turi sakyti sektinas pavyzdys į kurį norisi lygiuotis. Vienas jų – verslininkas, treneris ir motyvuotojas Vadimas Zizas. Net ir vėlyvas renginio laikas nesustabdė studentų atvykti pasiklausyti pokalbio su svečiu.

 

„Svarbiausia – pasitikėjimas savimi,“ – studentams teigė verslininkas, treneris ir motyvatorius Vadimas Zizas: -„Jeigu nori kitus paversti laimingais – pradėk nuo savęs. Reikia atsiriboti nuo  negatyvo, kuris mus supa ir stengtis suburti sėkmingų žmonių ratą aplink save.“

Kovo 29 d. vakarą studentų kvietimu į fakultetą atvyko žinomas Lietuvos verslininkas, treneris ir motyvatorius Vadimas Zizas, šiuo metu vadovaujantis mokymų įmonei „Zizas Academy“. Svečias su studentais dalinosi savo gyvenimo istorija: klystkeliais, sunkiais išgyvenimais, savęs atradimu, pirmaisiais žingsniais verslo link ir įvykiais, kurie jį pavertė tuo, kas yra dabar. Negailėdamas gerų patarimų Vadimas Zizas ragino studentus pasitikėti savimi, nes pasak jo, tai raktas į asmeninę sėkmę. Pokalbio moderatorius – Kūrybiškumo ir verslo inovacijų studentas Arnas Aleksandravičius, susitikimą su svečiu pavertė smagia diskusija, į kurią galėjo įsitraukti visi renginio dalyviai.

 

Renginio nuotraukų albumas:
https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1667468653347173