Pasaulyje sparčiai populiarėjant verslo procesus išbandyti imitaciniais žaidimais, vienas pirmųjų šia tendencija pasekė ir Verslo vadybos fakultetas. Išanalizavęs geriausią užsienio šalių aukštųjų mokyklų praktiką, fakultetas įsigijo unikalią kompiuterinę programą, padedančią studentams lavinti praktinius įgūdžius valdant verslą. Naudodami verslo simuliavimo žaidimą „Sim Venture“, studentai turi galimybę tapti verslininkais virtualioje aplinkoje ir, sėkmingai veikdami, išlaikyti ją net trejus metus.
Programos kūrėjai teigia, kad šis žaidimas itin realistiškai atkuria tikros įmonės procesus. Pasitelkdami vaizduotę ir ieškodami specifinių žinių, studentai sprendžia sudėtingas verslo situacijas, susirungia su įvairiausiomis rinkoje veikiančiomis jėgomis: ekonominėmis krizėmis, vagystėmis, produktų tiekimo problemomis.
Studentų verslumo įgūdžiai „Sim Venture“ paskaitose skatinami kuriant produktus, jų dizainą, organizuojant jų tiekimą, reklamines kampanijas. Virtualiose įmonėse dirbama su įvairia valiuta, mokomąsi valdyti pelną ir nuostolius, investuojama, o kartais neišvengiama ir bankroto kartėlio. „Sim Venture“ sukuria ir konkurencijos platformą: simuliuodami verslo procesus, žaidėjai gali ne tik veikti kaip individualių įmonių savininkai, bet ir interaktyviai varžytis tarpusavyje grupėmis.
Ši kompiuterinė programa naudinga ne tik studentams, bet tinkama visiems, kurie svajoja apie verslą ir nesiryžta jo pradėti dėl praktinės patirties įgūdžių trūkumo.