Vasario 13-15 dienomis 12-oje tarptautinėje praktinio mokymo bendrovių mugėje Slovėnijoje jėgas išbandė ir IB „Vilionė“ komanda, kurią komisija išrinko kūrybiškiausia.

Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetoIB „Vilionė“ komanda šių metų vasario 13-15 dienomis dalyvavo 12-oje tarptautinėje verslo praktinio mokymo bendrovių mugėje Slovėnijoje, Celje mieste. Kūrybiškiausia nominuota komanda atstovavo ir skleidė žinią apie Lietuvą. Mugėje dalyvavo ir varžėsi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Slovėnijos, Rumunijos, Austrijos, Kroatijos bei Vengrijos.

Komandą sudarė Turizmo vadybos studijų programos studentės: Greta Eidrigevičiūtė (TV15), Evita Baranauskaitė (TV15), Gintė Kasperavičiūtė (TV16) ir Eglė Janušonytė (TV16).Komandą mugei ruošė IB„Vilionė“ vadovė Ramunė Rapkauskaitė bei lektorė Violeta Žemaitienė. Kelionė buvo skirta Imitacinio bendrovių tinklo „Simulith“ dvidešimt penkerių veiklos metų jubiliejaus proga įprasminti skaičių 25 – penkis kartus po penkis. Šios idėjos vedami 5 Lietuvos trispalves nešėme per 5 šalis: Lietuvą, Lenkiją, Čekijos Respubliką, Austriją ir Slovėniją.

Komanda keliavo 5 nepakartojamas dienas, kurių kiekviena buvo išskirtinė emocijomis, patirtimi, pažintimis, veiklomis bei įspūdžiais. Tautiškumas suteikė stiprybės kelionėje svečiose šalyse, įsiamžinant su Lietuvos atributika, taip palaikant ir pagerbiant gimtinės tautines tradicijas. Verslumo dvasia vienijo visą komandą, nes jos nariai atstovavo kūrybiškiausia įvertinta imitacinę bendrovę. Nauja idėja ir praktinis jos įgyvendinimas neliko nepastebėta. Tarptautiškumas paskatino bendrauti ir bendradarbiauti keliomis kalbomis su kitų kultūrų žmonėmis. Vienybė suvienijo mokinius, studentus, imitacinių bendrovių vadovus ir dėstytojus bendram visų komandų tikslui – 5 už Lietuvą.

Penkiose šalyse širdyse nešiota Tautiška giesmė, kirtus Lietuvos sieną ir likus kelioms valandoms iki vasario 16-osios dienos buvo sugiedota bendriems tikslams, naujiems iššūkiams, kilniems darbams ir tautos vienybei palaikyti.