Verslo vadybos fakultete praūžė „VERSLO VĖJAI“. TARPTAUTINIO VERSLO studentų organizuotame renginyje patirtimi dalinosi daug žinomų Lietuvos verslo asmenybių.

 

Vasario 22 ir 23 dienomis Verslo vadybos fakultete vyko „VERSLO VĖJAI 2017“. Tai kasmetinis TARPTAUTINIO VERSLO studentų renginys, kurio metu tobulėjame diskutuodami su patyrusiais verslo atstovais, save jėgas studentai išmėgina rengdami smagias užduotis savo kolegoms – kitų studijų programų studentams.

Renginį atidarėme su trenksmu. Trečiadienį „VERSLO VĖJAI“ į fakultetą atnešė išskirtinę asmenybę – Ilja Laurs. Apie startuolius ir sunkumus, su kuriais susiduria jaunas verslas,  diskutavome su vienu žinomiausiu naujosios kartos Lietuvos verslininkų, rizikos kapitalo fondo „Nextury Vertures“ ir mobiliųjų aplikacijų bendrovės „GetJar“ įkūrėju.

Vasario 23 dieną nuo ryto iki vakaro mūsų laukė išskirtiniai susitikimai, diskusijos, viktorinos ir orientacinės varžybos. Studentai turėjo progos patirties semtis iš: „Startup Lithuania“ projektų vadovės Rimantės Ribačiauskaitės, Internetinės drabužių bei aksesuarų prekybos ir mainų platformos „Vinted“ Klientų aptarnavimo skyriaus vadovo Aurimo Klimavičiaus, vieno garsiausių Lietuvos baldų dizainerių, projekto „SPYNDI“ autoriaus Mindaugo Žilionio, prekės ženklo „Briedis tu“ kūrėjų Igno ir Gusto Klėjų, individualios įmonės savininko Evaldo Čirbos. Diskusijoje „Moterys ir vyrai verslo pasaulyje“ mintimis ir įžvalgomis dalinomės su Milda Mitkute – internetinės drabužių bei aksesuarų prekybos ir mainų platformos „Vinted“ įkūrėja, Alvyde Palaimaite – portalo „Beta.lt“ įkūrėja, Robert Kalinkin – drabužių dizaineriu ir verslininku, Andriumi Baranausku – UAB „Tele2“ korporacinės komunikacijos direktoriumi Baltijos šalims.

 

Renginio nuotraukų albumas:

https://www.facebook.com/pg/viko.vvf/photos/?tab=album&album_id=1272217526205623