Lapkričio 11 dieną Verslo vadybos fakultetas kvepėjo pyragu. Studentai, dėstytojai ir administracijos darbuotojai, norėdami prisidėti prie „Išsipildymo akcijos“ iniciatyvos „Pyragų diena“, tą dieną fakultete surengė nuostabią šventę.

 

Penktadienį fakulteto bendruomenė stebino savo kulinariniais sugebėjimais. Susirinkusius į šventę dalyvius studentai, dėstytojai ir administracijos darbuotojai vaišino kvapniais pyragais. Svečius su garuojančiu arbatos puodeliu pasitiko ir prisidėti prie akcijos skatino Turizmo katedros nariai. Renginio dalyviai už sutartą sumą pirko vaišes ir aukojo „Išsipildymo akcijai“.

Paramos projektas „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Jau ne pirmus metus prie jos prisideda ir Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetas. Akcijos metu surinktos lėšos yra skiriamos globos namų auklėtinių ir likimo nuskriaustų vaikų gydymui ir būtiniausiai medicininei pagalbai. „Išsipildymo akcijos“ dalis – „Pyragų diena“. Ji kasmet tradiciškai vyksta lapkričio mėnesį, o prie jos prisijungti skatinamos Lietuvos įmonės, organizacijos ir švietimo įstaigos.

Didžiuojamės, kad galime būti šio projekto dalimi.